Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper
Nick: Multi-Head.pl Baron
Wiek: 16 lat
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Moje doświadczenie jest Dobre/Bardzo Dobre, nie oszukujmy się ale w byciu administratorem nie jest nic trudnego, miałem okazje prowadzić jeden serwer z kolegą i ogarniam wszystko, na pewno pokaże się z jak najlepszej strony.
Znajomość SM/10: 8/10
SteamID; STEAM_0:1:221439804
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/siemanoo/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Multi-Head.pl Baron/145.239.236.193:27230/ (Główny nick, bo zmieniłem) I tutaj jeszcze jeden; https://www.gametracker.com/player/Baron/145.239.236.193:27230/
Od kiedy grasz na serwerze: Od wczoraj, tak wiem nie jest to odpowiedni czas na serwerze, ale aktywny jestem na serwerze, od wczoraj przegrałem 12h :) Co do 50 godzin przegranych na serwerze to szybko nadrobię :)
Ile dziennie grasz na serwerze:  W tygodniu tak ze 3-4h a w weekendy dłużej.
Dlaczego chcesz zostać adminem: Tak jak wspomniałem, posiadam doświadczenie w byciu administratorem, na serwerze mamy dość średnio adminów i trochę pograją i wychodzą, rozumiem to bo to normalne, ja będę aktywny na serwerze i wydaje mi się że można dać mi szanse bo nie zawiodę nikogo, fakt na serwerze gram na niedługo, ale bardzo mi się spodobał i gram tylko na tym serwerze, mimo że nie jestem administratotem staram się utrzymać porządek na serwerze :)

@EDIT;
@saiken napisz konkretny powód dlaczego jesteś na nie, posty powinny być sęsowne i dobrze uargumentowane, a ty po prostu wszedłeś sobie w podanie pewnie nie przeczytałeś i się wypowiedziałeś, moim zdaniem powinieneś dostać warna za takie zachowanie, powiadasz że cały czas afcze? Gdybyś grał aktywnie to byś widział, gram cały czas a jeżeli już to czasem pójde AFK ale zaraz wracam, gracze zapewne to potwierdzą bo widzą :)
@saiken
Normalna osoba tego forum nie zachowuje się tak jak ty, każdego chcesz ud****ć i jeszcze pod moim podaniem dajesz reakcje "HaHa" Administrator serwera nie powinien się tak zachowywać, mam nadzieje ze poniesiesz konsekwencje swojego zachowania, nie mam zamiaru dalej z Tobą dyskutować bo jest to bezsensu, czekam na rozpatrzenie podanie :)
@@EDIT x2;
@Memesi0 Tutaj akurat się mylisz, tak zdarzyło mi się chwile AFK ale bez przesady, wiadomo każdy ma swoje potrzeby w życiu codziennym i potrzebuje przynajmniej na chwile odejść od komputera, Ponosi mnie? Nie wydaję mi się, na serwerze jestem Kulturalnym i miłym graczem, ale rozumiem i szanuje twoją wypowiedź, napisałem podanie i liczę na pozytywne rozpatrzenie, jeżeli nie cóż spróbuje następnym razem.
A co do godzin na serwerze, faktycznie za mało ale w podaniu napisałem że godziny szybko nadrobię także nie widzę problemu tutaj z tym.
@saikenDlaczego twierdzisz że cały czas na spect siedze i nabijam godziny jak tak nie jest? Mój czas AFK nie jest większy niż 20/30 minut na serwerze, gram tutaj od wczoraj widziałem Cię na serwerze chwile a ty mówisz że na spect siedze i godziny nabijam, zastanów się pare razy za nim coś napiszesz, albo najlepiej w ogóle nie pisz.
@EDIT; @WaRninG1
Godziny cały czas próbuje nadrabiać, już mam 17 godzin przegranych na serwerze, nie gram jeszcze tydzień na serwerze ale moja aktywność na serwerze cały czas rośnie :) W podaniu napisałem że nie mam przegranych 50 godzin, natomiast staram się cały czas wbijać te godziny :)

Edytowane przez Baron1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Baron1910  godziny na serwerze się nie zgadzają. Aktywność w ciągu dwóch dni to 12 godzin z czego połowa pewnie na afku na spect, sam kilkukrotnie Cie wyrzuciłem. Dochodzi czas od kiedy z nami jesteś, dwa dni to żart. Na serwerze czasem Cie ponosi. Nie mogę znaleźć, żadnych pozytywów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-Gt (masz nie całe 900min)

-Czas od kiedy grasz na serwerze

Na nie

Edit. Napisz podanie jak wbijesz wymagane godziny wtedy jeszcze raz napisz 

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie masz przegranych 30h na serwerze(jedno z wymagań)+ aktywność tygodniowa mierna. NA NIE!

@Baron1910 I co Ty chłopie gadasz, że nie siedzisz na spect? W tej chwili siedzisz już drugą mapę pod rząd. Kłam dalej ;) 

20191007220314_1.thumb.jpg.2718a5e8277e011d80a85682c95216f9.jpg

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@WaRninG1 No akurat wtedy obserwowałem jednego z graczy, ponieważ nie grał on za czysto, ale po dłuższej obserwacji uznałem że nie posiada czitów, także daruj sobie to, i na pewno nie drugą mape :) Jeżeli nie ma admina gracz może iść na specta i nagrać jakieś demko :)

@@EDIT; Tak zgadza się od sprawdzania jest administrator, ale jeżeli gra cheater to lepiej nie psuć sobie rankingu przez taką osobe i iść na specta, nie sądzicie? Poza tym nie siędze długo na spect, jeżeli już wchodzę to ide na momencik zw i po dwóch minutach wracam, jeżeli ide na dłuższe z/w to wychodzę z serwera, i nie nabijam godzin poprzez siedzenie na spcet bo uważaj że jest to bezsensu, wszystkie godziny nabiłem grąc, myśle że gracze serwera potwierdzą to bo widują mnie często na serwerze.

 

@MemesiO weź ty się na prawdę ogarnij, wchodzisz na serwer a akurat wchodziłem na specta, nie zapytałes nic kompletnie czemu siedzę na spect. Wchodzisz na serwer i kicka mi dajesz z miejsca to nie jest normalne wobec drugiego gracza, poszedłem do WC na minutę i za chwilę wróciłem bo nie będę afczyl na sprawnie. I przypomnę Ci jeszcze że masz opcje edytuj a nie nabijasz sobie bezsensownie posty, co do Ciebie parę skarg widziałem i lepiej pilnuj się. Pozdro, liczę na pozytywne rozpatrzenie podania. 

Edytowane przez Baron1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, Baron1910 napisał:

@WaRninG1 No akurat wtedy obserwowałem jednego z graczy, ponieważ nie grał on za czysto, ale po dłuższej obserwacji uznałem że nie posiada czitów, także daruj sobie to, i na pewno nie drugą mape :) Jeżeli nie ma admina gracz może iść na specta i nagrać jakieś demko :)

Od sprawdzania innych graczy są admini. A tak wgl z tego co WaRninG1 pisze to siedzisz tam już 2 mape tak więc jak będziesz tak sprawdzał graczy gdybyś dostał admina to ten cheater zdazy sie nagrać i wyjść. 

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak ponieważ gram od jakiegoś tygodnia na serwerze i widzę że gracz jest aktywny kulturka jest. Czesto czitery wbijaja na serwa wiec admin ktory jest bardzo aktywny przyda sie dlatego osobiście dałbym mu okres próbny napewno dobrze się spisze

Tak odbiegając skilla tez ma na poziomie 

Edytowane przez KryHa234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...