Skocz do zawartości
Trash

 zamknięty Skarga Memesi0

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 22:22
Nick Admina/Gracza: Memesi0
Dowód(Ss'y/Demko): jak sie mecz skonczy wysle
Uzasadnienie: Dostalem perm bana za cheatowanie, nikt mnie nie sprawdzał, bo gdyby to robili to bym bana nie dostal :) nic spcejalnego w meczu nie robilem wiec nie rozumiem bana, admin poprostu poplakal sie bo zabijalem go strzalami w glowe, zajmijcie sie tym prosze, dziekuje
Świadkowie: Caly server ; owej godzinie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdy wszedłem na specta była minuta 22:00 mapy. Do tego podkreślam, gracz wiedział, że jestem adminem i obserwuje ze spect.

Dodam, ze mam problem z nagrywaniem własnych demek, wyskakuje błąd, że od nowej rundy muszę zacząć nagrywać i tak w kółko.

 

Rozpiska z tych akcji:

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20191009-2149-de_mirage.dem.zip

20:41 na kucaku do connecta pierwszy strzał lekko o ile tak to można nazwać odbiega od normy, prosto w głowę celownik daleko od modelu. Być może fart, ale dziwnie wyglądający.

20:54 celownik na pałace i na model gracza

21:55 dobra pestka w sumie prefire na fireboxy, szkoda, że nie weszło gdy spowolnimy widać dziwne zachowanie celownika idzie za modelem głowy

22:20 flash rzucony do okna, ct mógł być jungla/ct/okno wracać z b, zdecydowałeś się skanować smoke

22:29 sam się dziwie, że nie trafiłeś go przez smoke cztką

22:30 koniec ammo w CZ ok, ale to jak popatrzyłeś na ten model widząc, że może wychylić za smoke i ucieczka za schody trochę dziwne

22:39 szybciej twój celownik poszedł do góry niż widziałeś model

24:25 nade ok, ale to nie sprawdzenie bsa dziwne

27:56 prefire 

28:00 całą runde nawet nie zwróciłeś uwagi na pałac, kiedy gościu biegnie, nagle odwracasz celownik wskakujesz na skrzynki

28:16 próbowałeś zbaitować 

29:21 fajna pestka, polecam w zwolnionym tempie 

30:55 fajny prefire do jungli

 

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20191009-2221-de_mirage.dem.zip

1:22 ta druga głowa z dgl zdobyta w dość nietypowy sposób, nie dodając, tą ucieczkę z rampy widząc model zbliżający się do "luki"

2:15 dość szybka reakcja przez tego smoke, potem full auto pociski w model, ale ściana na schodach przeszkadzała :(

 

Tak jak pisałem, kolega wiedział o mnie na spect. Specem od sprawdzania demek nie jestem więc daje pole do popisu UBT. Nie będę miał nic przeciwko jeżeli dostaniesz Unbana. 

 

 

Głowę przez cały mecz dostałem jedną, więc twój komentarz jest nieprawdziwy.

 

 

 

 

 

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli to skarga to nie wiem po co w ogóle dajesz rozpiske. Następnym razem temat proszę pisać w odpowiednim dziale. Skoro już tu leży to niech tak będzie. 

Pamiętajcie o tym na przyszłość:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, Bezzi napisał:

Jeśli to skarga to nie wiem po co w ogóle dajesz rozpiske. Następnym razem temat proszę pisać w odpowiednim dziale. Skoro już tu leży to niech tak będzie. 

Pamiętajcie o tym na przyszłość:p

Miałem to napisać, ale się już nie kłóciłem. Dostałem info o rozpisce, wrzuciłem przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Memsi0, potrafię zrozumieć tego bana, bo na demkach wszystko wygląda inaczej, sam oglądając moje demka np z mmów śmieje się że typ co mi będzie overwatcha robił pomyśli że rage cheatuje, jednak można odróżnić wspomagacze od dobrego aima (to bardzo ciężkie) , tak jak napisałeś, poczekamy aż ktoś z UBteamu ogarnie demko, licze jednak na unbana, pozdrawiam :) i następnym razem nie napisze skargi tylko prośbę o unbana, tylko nie mogłem znaleźć tej zakładki 

 

 

 

Edytowane przez Trash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, Trash napisał:

Memsi0, potrafię zrozumieć tego bana, bo na demkach wszystko wygląda inaczej, sam oglądając moje demka np z mmów śmieje się że typ co mi będzie overwatcha robił pomyśli że rage cheatuje, jednak można odróżnić wspomagacze od dobrego aima (to bardzo ciężkie) , tak jak napisałeś, poczekamy aż ktoś z UBteamu ogarnie demko, licze jednak na unbana, pozdrawiam :) i następnym razem nie napisze skargi tylko prośbę o unbana, tylko nie mogłem znaleźć tej zakładki 

 

 

Najdziwniejszą akcją  był flick z awp-y na rampe w 28 minucie, jasne, nie zwróciłem uwagi na pałace, na nic nie zwróciłem uwagi, nie wytłumacze tego jakoś specjalnie sensownie, zwykła ludzka intuicja, te akcje z podążaniem celownika za modelem głowy wyjaśnię bardzo łatwo, to tylko tak wygląda na demku, jestem pewien że mnie w ciągu meczu sprawdzałes, więc jestem pewien że zauważasz sporą różnice 

 

to napisz to w odwolaniu, ja rozpiske juz mam wiec sie do niej zastosuje. Bo skarga to faktycznie nie jest tylko prosba o UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...