Jump to content

Recommended Posts

Imię: Patryk
Nick: RevV
Wiek: 15 Lat
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Byłem administratorem na jednym serwerze CS:GO - również na arenach. Niestety nie powiem jaki to serwer, ponieważ łączy mnie umowa prywatności.
Znajomość SM/10: 7/10
SteamID: STEAM_0:1:505889810
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Rev2115/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/RevV/145.239.16.111:27016/
Od kiedy grasz na serwerze: Na serwerze gram od miesiąca jak nie kilku. Bardzo mi się podoba, ponieważ są tam ogarnięte osoby i można sobie normalnie pograć.
Ile dziennie grasz na serwerze: Staram się jak najwięcej, ponieważ spędzanie czasu tam to fajna sprawa. Odpowiadając na pytanie - jest to kilka godzin dziennie.
Dlaczego chcesz zostać adminem: To jest pytanie, które sprawia mi zawsze najwięcej problemu. Nie powiem jaki jestem super itp. bo tu nie o to chodzi. Na serwerze gram już od jakiegoś czasu i zauważyłem, że gdy ludzie chcą sobie pograć musi się coś zepsuć... Chodzi tutaj o graczy z nielegalnym oprogramowaniem ułatwiającym grę. Od kiedy Counter Strike jest FreeToPlay cheaterów jest coraz więcej. Kiedy dochodzi do takiej sytuacji okazuje się, że średnio jest się do kogo zwrócić. Chcę po prostu pomóc ludziom, którzy się starają aby oczyścić serwer z ludzi, którzy nie potrafią się zachować.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...