Skocz do zawartości
  Cocona_!

  [UBT] Shampon

  Nick: Shamponeiro_!
  Wiek: 25 
  Link do BanID: CLICK
  CS 1.6/CS:GO: CS 1.6
  Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Przeglądam forum kiedy mnie najdzie ochota, nie piszę z ziomeczkami na chatboxie, więc pisanie, że statystycznie spędzam na forum 'x' godzin jest głupie, bo co niby robię? Patrzę w ekran? Poświęcę wystarczającą ilość czasu, by swoje obowiązki wykonać należycie.
  Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie): Konto mam od 2017, więc teoretycznie jest ponad to, w praktyce powiedziałbym, że jakieś pół roku stażu.

  Coś o sobie: W cs'a zaczynałem grywać jeszcze za czasów, gdzie kafejki spełniały swoją funkcje i razem z chłopakami organizowało się tam wspólne granie. I tak też te pierwsze emocje, dreszczyk z takiej rywalizacji sprawiły, że mimo tylu lat nadal w cs'a grywam. Jestem w miarę miłą personą, choć nie znoszę durni czy też osób, które nie rozumieją, co się do nich mówi. W wolnym czasie lubię obejrzeć anime czy też zagrać w "nogę", póki jeszcze mam na to siły. :kappa:


  Doświadczenie: Ubt/Ubs tego typu obowiązki pełniłem na innych sieciach, więc nie jest to żadne nowe doświadczenie, raczej rutyna. Po za tym idzie się przekonać na dd2 czy "skillowo" się nadaje, bo doświadczenie doświadczeniem, ale osoba bez skilla, nie nadaje się na ubt.  =)

  Dlaczego Ty: Obecna ekipa choć dobra, nadal potrzebuje wsparcia, a ja będę idealnym dla nich uzupełnieniem.

   

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  Udostępnij na innych stronach

  watekzamkniety.png
   

  Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
  W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Multi-Head.pl

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  Udostępnij na innych stronach
  Gość
  Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  ×