Jump to content

Recommended Posts

Imię: Kacper
Nick: Multi-Head.pl Baron
Wiek: 16 lat
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Moje doświadczenie jest Dobre/Bardzo Dobre, nie oszukujmy się ale w byciu administratorem nie jest nic trudnego, miałem okazje prowadzić jeden serwer z kolegą i ogarniam wszystko, na pewno pokaże się z jak najlepszej strony.
Znajomość SM/10: 8/10
SteamID: STEAM_0:1:221439804
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/siemanoo/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Multi-Head.pl Baron/145.239.236.193:27230/ I dodatkowo jeszcze jeden GameTracker ponieważ zmieniłem nick; https://www.gametracker.com/player/Baron/145.239.236.193:27230/
Od kiedy grasz na serwerze: Od 05.10.2019 roku.
Ile dziennie grasz na serwerze: Na tygodniu po cztery godziny, w weekendy troszeczkę dłużej.
Dlaczego chcesz zostać adminem: Posiadam doświadczenie w byciu administratorem, na serwerze mamy dość średnio adminów i trochę pograją i wychodzą, rozumiem to bo to normalne, ja będę aktywny na serwerze i wydaje mi się że można dać mi szanse bo nie zawiodę nikogo, na serwerze już gram dość sporo i bardzo mi się spodobał i gram tylko na tym serwerze, mimo że nie jestem administratotem staram się utrzymać porządek na serwerze.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania, pozdrawiam.

@WaRninG1 "
Jako admin masz wyrabiać 7h tygodniowo! Po Twoim GT jakoś tego nie widzę, wybacz na nie. "
Nie jestem Administratorem póki co więc nie wymaga mnie teraz taki obowiązek, także proszę o zastanowienie następnym razem jak coś będziesz pisał, to nie jest powód byś dał mi na Nie, takie jest moje zdanie.

Nie nabijam godzin na spect, co wy gadacie za głupoty, proszę o jakiegoś screena co to potwierdzi, jeżeli ide AFK to faktycznie ide na spcet ale to trwa nie dłużej niż trzy minuty.

Edited by Baron1910
Link to comment
Share on other sites


@saiken Dostałem bana bo byłem na spect a w tym momencie akurat pisałem podanie i miałem zaraz kontynuować grę ale poszedł ban, nie nabijam godzin na spect. Ciebie nie widze za bardzo aktywnego na serwerze więć ty tutaj nie masz zdania tak szczerze mówiąc, a to że mnie nie polubiałeś to nie znaczy że będziesz miał takie podejście do graczy.

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...