Skocz do zawartości
Gunia

Opinia Moderatora Max Bugs.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! W kolejnej już opinii o użytkownikach, tym razem na celowniku, nie kto inny jak moderator forum, redaktor naczelny, człowiek który żadnej pracy się nie boi! Zapraszam do zapoznania się z opiniami na temat tego oto młodego człowieka, zwanego Bartkiem. :) 

486245855_cooltext339712143000161(1).png.3e7b5bdc26e65e25ee02001fa294cc01.png

@Psycholog banan

psycholog.png.fa62431b04e1ea9751942a38b41dc67d.png

@RYBSON

Bardzo spoko mordeczka.

Widać, że stara się zaznaczyć swoją obecność na forum poprzez bycie redaktorem, a teraz i moderatorem.

Co prawda nie mieliśmy okazji osobiście porozmawiać, ale szanuje.

@MARCIN3K

marcin.png.c48c3e6d7d0621484179d3d9941165cf.png

@~Czarna~

Maxiu? Człowiek "PYTANIE" i oczywiście odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Chociaż osobiście to wypchałabym Go jeszcze wyżej :D jakoś Go tak zapamiętałam po awansie na OP  DD2/INF ( [*] ) Dużo pytał i często pytał ale to akurat bardzo duży plus.  Bo mało kto interesował się aż tak jak On "z czym to się je" i później się działo co się działo :D W sumie to dalej pyta ale teraz już wszystkich o wszystko. I mnie też ściga Męczybuła jedna ale z tym nie będzie miał lekko bo limit pytań do mnie wyczerpał wtedy na 3 lata do przodu :D

@No Pr0blem

438120590_nopoblem.png.a8c26da6d37e09b0a242fb59a2470fce.png

@A3ro

Co ja wiem o Bartku? Niestety nie znam go za bardzo, aby o nim coś więcej napisać.

Na forum wykonuje kawał solidnej roboty, w redakcji dzięki niemu się poprawiło i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

@aquax

aqux.png.763e191a71f9040bea7bf46986151a74.png

@LOLSON

Pracowity.

@Clueey

cluuey.png.854b774afcdf179e628df1e81952742d.png

@Kyou

Nieznam go jakoś szczególnie, ale z tego co można zauważyć jest pracowitą osobą i robi dużo dla tego forum.

@joolz

joolz.thumb.png.193ba4d1eab7678794bbdec850cc6944.png

@Baniatowaty

Szczerze to nie wiem co mam sądzić, zbyt długo z nim nie rozmawiałem żeby mieć jakieś konkretne zdanie, ale w redakcji robi robotę.

@FunnyPuma

funnypuma.thumb.png.86a7b6fd5325aae9f01671ce6873a493.png

@Bezzi

Max.Bugs - Bartek, pracoholik, alkoholik, koneser słabej wódki. Bartek dobra dusza, chłopak wie czego chce w życiu i twardo stąpa po ziemi. Można na niego zawsze liczyć, taka dobra dupa trochę, ale to dobrze (dla mnie). Ciężko znaleźć jakieś wady, jedną z nich jest to, że idiota prowadzi i wstawia relację z tego na fb czy insta, no debil po prostu. Na forum jest od dość niedawna lecz jak widać ciężką praca popłaca, o czym świadczą ostatnie awanse. Na forum jest ogólnie potulny, gorzej jak się ma z nim kontakt poza forum - żyć chłop nie daje ciągle truje dupe i robi skrrrt, essa i elo elo 01019193883. Podsumowując Bartek jest osobą na której można polegać - krótko, essa nara, pozdrawiam z siostrą i psem. 

@senor

senor.thumb.png.bf0fe8cdbb677edc28390a43b27a0b2d.png

DODATKOWA OPINIA OD @aureox

Pracuś jakich mało, szanuje go za jego pracę, odwala naprawdę kawał dobrej roboty w redakcji. Mam nadzieję, że w moderacji ta praca również będzie widoczna i zostanie z nami na dłużej. Prywatnie nie znam go zbytnio, tak naprawdę "złapaliśmy" kontakt od momentu kiedy dołączył do mojej ekipy i w sumie wydaje się być ogarniętą i dojrzałą osobą.

ps. dziękuję za udzielenie odpowiedzi, udzielając odpowiedzi, tym samym wspieracie redakcję. :D 

ps2. jak ktoś widział moją wpadkę, to wybaczcie, za szybko poszło. :D 

Edytowane przez Gunia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszło świetnie, ale dlaczego nie ma mojej opinii skoro Ci ją wysłałem? :/ 

Szacuneczek za pracę, leci zasłużona reputacja ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, aureox napisał:

Wyszło świetnie, ale dlaczego nie ma mojej opinii skoro Ci ją wysłałem? :/ 

Szacuneczek za pracę, leci zasłużona reputacja ;) 

Hm, ja nie miałam od Ciebie odpowiedzi. Widziałam, że odczytane zostało, ale odpowiedzi brak. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gunia świetna robota! :) Bardzo ładny i estetyczny wygląd artykułu. Cóż  mogę powiedzieć? Normalnie się wesoło na serduchu robi czytając te opinie. Musze się przyznać, że aż się uśmiechałem przy czytaniu :D Nie sądziłem, ze tyle osób docenia moja pomoc :P Jest mi bardzo miło! Dziękuję wszystkim serdecznie za opinie ;)

Pozdrawiam Max 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ładna czytelna, estetyczna praca. :) Widzę, że nie tylko ja uważam, że Max Bugs to pracuś jakich mało! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie się nie pytał reeee.

Dzięki za opinie, teraz wiem co to za ziółko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...