Skocz do zawartości
KmA_rudy

 pozytywne Odwołanie KmA Rudy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: |KmA|™ Rudy

Godzina, data zdarzenia: 21;55 31.10.2019
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:49186676
Uzasadnienie: Posprzeczałem się z innym graczem, po czym admin kazał nam się uspokoić spytałem bo co dasz mi bana, odpowiedział tak i to na 7 dni. kiedy spytałem o powód bana na taki długi okres czasu  nic nie odpowiadając dał mi bana a drugiej osobie dał bana na 10 min 

 

Ps. Rozumiem ban od 1h do 1d ale 7 dni? lekka przesada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy jesteś poważny? Kłóciłeś się z 10 latkiem. Upomniałem Cię, a ty miałeś to w 4 literach i do tego przy mnie wyzwałeś go. Tak się zachowuje poważny mężczyzna? Upominałem Cie, nie zastosowałeś się, dla mnie jesteś na przegranej pozycji, baw się dalej w piaskownicy. 

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20191031-2131-de_mirage.dem.zip

22:45 coś w tym stylu

Wiesz, że jestem adminem, upominam Cię, doskonale zdajesz sobie sprawę z twoich przewinień, a nadal z pretekstem to robisz. Do tego wszystkiego prowokujesz mnie, gdyby nie te ostatnie zdanie, dałbym na 10min bana. Jeżeli koledzy z administracji wyższej to akceptują i uznają, że powinienem Tobie dać bana na 5min przyjmę z chęcią +1. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bana skracam do 1 dnIa, ponieważ nie tylko gracz Rudy wyzywał. Ten cały 10-cio latek nie jest wcale lepszy. Nie rozumiem twojego postępowania. Dlaczego jeden dostał na tydzień, a drugi na 10 minut? Skoro również obrażał. Graczowi Koko również dodaję bana w takiej samej postaci, jest to 1 dzień. Bądźmy sprawiedliwi dla obu stron.

Edytowane przez No Pr0blem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...