Skocz do zawartości
ntm

 pozytywne Odwołanie ntm

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: ntm
Godzina, data zdarzenia: 20:53 11-04-2019
Mapa: Arena 1v1 
STEAM_ID / IP:  STEAM_1:0:514542298
Uzasadnienie: 

A więc cześć, dnia 11-04 zostałem zbanowany na arenie 1v1, podczas rozgrzewki przed mm. Jeden z administratorów zbanował mnie od tak nie podając żadnych dowodów na to że cheatuje, plus nikt z graczy obecnych wtedy na serwerze nie zwracał sie do mnie per "cheater" a wręcz przeciwnie, wchodzilem w interakcję z innymi graczami i czysto rywalizowałem, wiem że podejrzenia mogą padać na to że mam nowe konto, lecz niestety musiałem zakupic nowe ponieważ moje zostało skradzione, troche temu juz to bylo ale teraz znalazłem czas żeby powrócić do gierki łącznie z innymi grami, dlatego teraz mam tu tylko cs bo mi troche jednak szkoda wiecej wydawać juz pieniedzy, bo moze sie wydawać ze jestesmy odpowiednio zabezpieczeni z naszymi kontami ale jednak nie do konca.

tutaj podlinkuje moje stare konto (odkpałem link z notatnika),  https://steamcommunity.com/id/oksjsjssj

Mam nadzieje że sprawa zostanie rozpatrzona pozytywnie bo to był jeden z lepszych serwerów na którym sie lubię rozgrzewać. :D

Jeżeli mam coś jeszcze udowodnić to proszę o instrukcje jak, i to wykonam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...