Skocz do zawartości
Gunia

Pierwszy wywiad z tym człowiekiem - Rybson.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! W kolejnym wywiadzie tym razem na celowniku, człowiek pełniący dosyć sporo funkcji na forum, zapraszam Was do przeczytania i miejmy nadzieję dowiedzenia się czegoś o tym młodym, przystojnym, zielonym ludku czyli Rybsonie. :) Wszelkie komentarze negatywne jak i pozytywne, mile widziane. Mam świadomość tego, że powinnam pytać krótko, aczkolwiek nie mam w d*pie udzielających wywiadu jak i ich i swojego czasu, tak więc pozwalam sobie też się rozpisywać nie raz. :) Pozdrawiam! 

cooltext340463437567823.png.be50cac0855b0813732d0c3f8823af64.png

Redaktor:  Witaj! Dziękuję, że zgodziłeś się udzielić wywiadu, by użytkownicy forum którzy Cię jeszcze nie znają w tym i ja, czegoś się o Tobie dowiedzieli. 
Napisz zatem skąd jesteś i ile masz lat?

Hejka! Naprawdę nie ma za co, to zaszczyt wręcz bym powiedział wystąpić jako gość wywiadu na multi-kupie. :D

Jak pewnie większość wie mam na imię Szymon, w październiku skończyłem 19 lat i pochodzę z małego miasteczka, które stało się już chyba memem na Team-Speak'u czyli z Żelechowa. :)

Redaktor: Cieszy mnie fakt, że tak do tego podchodzisz. Jak mi wspominałeś będzie to pierwszy wywiad z Tobą na Multi-Headzie, tym bardziej się postaram by wyszedł ciekawie. Wracając do tego co napisałeś, to młody chłopak z Ciebie jest. Powiedź nam zatem uczysz się jeszcze czy pracujesz?

W maju tego roku zdawałem Maturkę, więc pierwszy egzamin "dojrzałości" mam za sobą. Aktualnie pracuję jako konsultant infolinii BANKU MILLENIUM. Co idzie za pracą musiałem wyprowadzić się z Żelechowa i od czerwca mieszkam w naszej pięknej stolicy - Warszawie. :)

Redaktor: Konsultant Infolinii Banku Millenium... Na czym dokładnie polega Twoja praca, co należy do Twoich obowiązków? 
Rozumiem, że wyprowadzka związana z pracą, wyszła Ci na dobre. Co Ci się w takim razie najbardziej podoba w Warszawie?
A wracając jeszcze do tego co napisałeś na początku, to czemu Twoja miejscowość stała się memem na Team-Speak'u? 

Zacznę może od pracy... Polega na rozmowie; po prostu, z klientami, przyszłymi klientami czy też byłymi. 
Krótko mówiąc dzwonią do mnie np. jak sobie zablokują hasło do logowania na stronę i inne duperele.. 
Gdyby pisać co należy do moich obowiązków trochę by się zeszło więc w skrócie - jestem by pomóc klientom; wytłumaczyć coś czego nie wiedzą i 
ewentualnie zebrać opieprz jakim okropnym to bankiem jesteśmy. Jak na każdej infolinii. 
Żelechów stał się memem przez @Lolson'a, nawet nie zwróciłem uwagi kiedy to było, nazwaliśmy tak nawet naszą osadę w minecraft'ie kiedy to graliśmy tam swoją ekipą. :)
Wyprowadzka wyszła mi jak najbardziej na dobre tu masz racje. Moje życie można by rzec obróciło się do góry nogami ale mimo wszystko zostałem taki sam jak byłem. 
W Warszawie najbardziej podoba mi się samo miasto, Starówka na której już kilka razy zdarzało mi się leżeć naje**nym jak szpadel. :D Jak każde miasto ma swój urok. :)

Redaktor: Można się domyślić, że właśnie na tym polega ta praca, aczkolwiek chciałam żebyś sam napisał kilka słów o niej. Ach ten Lolson... 
Nie każdy zdecydowałby się na wyprowadzkę, tym bardziej w tak młodym wieku, podziwiam. 
Ja jestem zdania, że póki zdrowie jest, to trzeba szaleć, by mieć później co wspominać, więc leż częściej w takim stanie w jakim napisałeś, że byłeś.  Dokładnie, każde ma w sobie coś ciekawego. Zamierzasz mieszkać już w Warszawie na stałe czy jednak planujesz powrót na stare śmieci?

 Zamierzam mieszkać na stałe. W przyszłości może jakieś studia; myślałem nad kryminologią, bardzo fajny kierunek do tego nie trzeba się z tego co wiem zbyt dużo uczyć czyli coś idealnego dla mnie bo jestem leniem ;p. Potem będzie co los przyniesie, póki co chce się nauczyć życia w wielkim mieście. ^^

Redaktor: Nie brakuje Ci rodziny, znajomych z Twojego starego miejsca zamieszkania? Mhm, powiem Ci, że ciekawy kierunek byś wybrał. 
A miałam Cię za pracowitego chłopaka, a tu jednak leń z Ciebie. Trzeba wykorzystywać szansę, udało Ci się wyprowadzić z Twojego niewielkiego miasteczka do Warszawy, więc masz co do tego właściwe podejście. Dowiedzieliśmy się, że jesteś 19 letnim chłopakiem, dobrze sobie radzącym w życiu na tą chwilę. Przejdźmy może teraz do innych pytań, a mianowicie związanych z siecią, Multi-Head.
Jak zaczęła się Twoja przygoda z MH?

 Oczywiście, że mi ich brakuje. Jednak staram się zjeżdżać jak najczęściej w weekendy. Z tym leniem może trochę przesadziłem. 
Jeśli mam jakieś obowiązki staram się je wykonywać jak najlepiej i jak najszybciej (czyli najefektywniej). 
Moja przygoda z MH a dokładniej z cod200 bo od tego się wszystko zaczęło wystartowała gdy miałem jakieś 10 lat, mój kuzyn z którym obecnie mieszkam pokazał mi nasz flagowy niegdyś serwer i tak to od tamtej pory pogrywałem sobie od czasu do czasu.
Na samym forum zacząłem się udzielać na przełomie bodajże 2016/17 roku kiedy to złożyłem pierwsze podanie na admina cod200. Od tamtej pory staram się brać czynny udział w życiu forum. :) 

Redaktor: No i za zjazdy szanuje, grunt to pamiętać o swoich. Z obowiązkami w dorosłym życiu jest tak jak z lekcjami z czasów szkolnych, 
lepiej zrobić je teraz, a potem mieć czas dla siebie, niż odkładać na potem i tego czasu nie mieć. O kurczę, to jesteś już na sieci z dziewięć lat? 
Nie ważne, że konto na forum masz od niedawna, liczy się to od kiedy grasz. Jak wspominasz swoje adminowanie na owym serwerze? 
Były jakieś problemy czy raczej nie? Grasz jeszcze czasem w cs'a 1.6 czy już tylko CS:GO?

Swoje adminowanie wspominam bardzo dobrze, w końcu to od tego zaczęło się to co osiągnąłem do tej pory. :) Nie było żadnych problemów, wyrabiałem wzorową aktywność, broniłem się od każdej skargi... oczywiście były też błędy, lecz szybko je niwelowałem żeby ich nigdy więcej nie popełnić :) Jeżeli chodzi o 1.6 to jak najdzie mnie ochota wejdę na nasz dd2 odwiedzić Czarną i jej ekipkę, tak to skupiam się głównie na graniu w CS:GO i w lola. :) 

Redaktor: No właśnie, co osiągnąłeś do tej pory... Powiedź proszę, jakie posiadałeś rangi na sieci? Która dawała lub daje Ci najwięcej "radości"? 
Nie ma człowieka, który by choć raz nie popełnił żadnego błędu, najważniejsze by coś z nich wyciągnąć. 
O, czyli możemy się spotkać nie raz na serwerze, skoro wpadasz do Martyny na serwer. Nigdy nie grałam w lola, więc na ten temat nie będę Cię wypytywać, nie mając bladego pojęcia co to jest za gra... Odchodząc od gierek. Pytanie z innej beczki, a mianowicie, z kim z sieci masz najlepszy kontakt?

Hmmm wymieniając... Admin cod200, redaktor fp, ubt potem support admin, moderator ts3, opiekun serwera go mod#2, teraz moderator forum supp oraz mod ts3, czyli jestem od porządku i na forum i na ts i na serwerach :) Z sieci najlepszy kontakt obecnie mam z Riptonem, Banią, Bornem, Senorem, Lolsonem, Visterem oraz Heaven'em. To z nimi spędzam najwięcej czasu na ts czy to gadając czy to też grając w gry. :) Nie oznacza to jednak, że nie utrzymuje kontaktu z innymi osobami. :)
Staram się mieć z każdym przyjazne stosunki i nie lubię wdawać się w konflikty - wbrew pozorom. ;)

Redaktor: O matko, to strasznie dużo tych funkcji pełniłeś na sieci i w sumie nadal pełnisz. Nie nudzisz się w takim razie. Fajnie, że aż z tyloma osobami z sieci masz tak dobry kontakt, to cieszy. Niestety nie z każdym da się dogadać, aczkolwiek fajnie, że mimo wszystko próbujesz. Spotykasz się nie raz z kimś z sieci w realu? Nie wliczając w to Waszych corocznych zlotów. 

Nie wliczając zlotu jedyna osoba z którą się spotkałem to Vex, oprócz tego spotkania nie widziałem się z nikim. :)

Redaktor: Zawsze coś. Odchodząc od pytań związanych z siecią. Napisz jeszcze proszę, czy masz swoją drugą połówkę?

 Nie mam lecz nie wykluczam, że pojawi się w końcu ta normalna kobieta. :D

Redaktor: Na pewno. W każdym bądź razie, życzę Ci tego. Widziałam na filmiku ze zlotu, że byłeś w sukience. 
Czy to taki Twój coroczny zwyczaj czy jednorazowa sytuacja dla jaj? 

To był mój pierwszy zlot, więc raczej była to jednorazowa sytuacja; co najlepsze nie byłem wtedy nawet dobrze naj*bany. XD 
Ania pożyczyła mi sukienkę, a aquax zadbał nawet o to żebym miał biust. :D Raczej tego nie powtórzę na następnym zlocie, ale kto wie jak alkohol wpłynie na moje myślenie. :D

Redaktor: Hehe, no to jest co wspominać. Najważniejsze, to się dobrze bawić i się niczym nie przejmować. 
Dobrze drogi Szymonie, będziemy powoli już kończyć, napisz tylko jeszcze czy masz Prawo Jazdy? Jeśli nie, to planujesz mieć?

 Oczywiście, że mam. Co prawda auta póki co nie ma, ale liczę, że w niedalekiej przyszłości się to zmieni. :)

Redaktor: Trzymam kciuki, żeby tak się stało. Na sam koniec standardowe pytanie, czy chciałbyś kogoś pozdrowić? 

Tak, chciałbym pozdrowić ekipe zwierzont z eune oraz całą społeczność Multi-Kupy!

Redaktor: Dzięki jeszcze raz za udzielenie wywiadu.

Nie ma za co, to była czysta przyjemność. :)

     @Sunn wruć.
 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...