Jump to content

Recommended Posts

Imię: Kacper
Nick: Multi-Head.pl Baron
Wiek: 16 lat
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Moje doświadczenie jest Dobre/Bardzo Dobre, nie oszukujmy się ale w byciu administratorem nie jest nic trudnego, miałem okazje prowadzić jeden serwer z kolegą i ogarniam wszystko, na pewno pokaże się z jak najlepszej strony.
Znajomość SM/10: 8/10
SteamID: STEAM_0:1:221439804
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/siemanoo/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Multi-Head.pl Baron/145.239.236.193:27230/ I dodatkowo jeszcze jeden GameTracker ponieważ zmieniłem nick; https://www.gametracker.com/player/Baron/145.239.236.193:27230/
Od kiedy grasz na serwerze: Od 05.10.2019 roku. 
Ile dziennie grasz na serwerze: Na tygodniu po dwie-trzy godziny, w weekendy troszeczkę dłużej.
Dlaczego chcesz zostać adminem: Posiadam doświadczenie w byciu administratorem, na serwerze mamy dość średnio adminów i trochę pograją i wychodzą, rozumiem to bo to normalne, ja będę aktywny na serwerze i wydaje mi się że można dać mi szanse bo nie zawiodę nikogo, na serwerze już gram dość sporo i bardzo mi się spodobał i gram tylko na tym serwerze, mimo że nie jestem administratotem staram się utrzymać porządek na serwerze.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania, pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites


Jestem na Nie!

- Wydzieranie sie przez mikro

-wyzywanie graczy

- mówienie na dobrego gracza,ze jest cytujac "'odjebanym smieciem" ,a tak naprawde dobrze gra w te karabiny (Zeby byc Adminem musisz byc 100% pewny,ze ktos uzywa wspomagaczy..)

Popracuj nad emocjami podczas giereczki :D Pozdro 

+wiek

+sm

Link to comment
Share on other sites


Co do wydzierania to niestety to nie moja wina tylko mikrofonu, ponieważ muszę go przystawiać do ust, inaczej mnie nie będzie słychać, co do wyzywania graczy faktycznie zdarzyło się, ale to gracz zaczynał pierwszy ze mną i czitował, miał nick Jan Paweł II nie wiem czy dostał bana czy nie, ale wiadomo nie będę sobie dawał w kasze dmuchać, źle trochę zrobiłem ale już się to nie powtórzy, jeżeli dostanę administratora to nie będą wyzwiska na innego gracza tylko poleci banicja, tyle z mojej strony.

Link to comment
Share on other sites


Jestem na nie.

Zawsze jak Cię widzę to, albo siedzisz na afk'u przez połowę mapy, albo siedzisz na spect. Chłopaku na admina trzeba zasłużyć, a nie siedzieć na spect albo afk i nie grać nawet..

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites


od ostatniego podania wielokrotnie widziałem jak siedzisz na spect i nie reagujesz, nawet dostawałeś ode mnie za to kicka
z mojej obserwacji również wynika, że kultura jak wyżej powiedziano nie jest u Ciebie na odpowiednim poziomie

popracuj nad tym i złóż kolejne podanie

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...