Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zmianę w obserwowaniu  rozgrywki po śmierci i wprowadzenie ograniczenia do oglądania jedynie swojej drużyny. W obecnej sytuacji można podpowiadać sobie na Steamie lub innym czacie głosowym co według mnie jest niesprawiedliwe. Chętnie zapoznam się z argumentami przeciwników tego pomysłu, dlatego zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy takiej ilości graczy, blokowanie pov'a dla graczy utrudni im wspomaganie pracy adminów, więc poniekąd i samą pracę adminów będzie utrudniać. Inna sprawa, że to i tak nie zablokuje infa jeśli będą po przeciwnych stronach.

Ja zawsze info z ts'a traktowałem jako wh i jeśli dana persona nie była wstanie się wytłumaczyć logicznie z danej akcji, to dostawała bana i tyle z jej podpowiadania było. Skoro piszesz temat, to zgaduje, że takie info na serwerze się pojawia. Nagraj pov'a, albo daj informacje adminom, by takie osoby wyłapały.

Ja jestem na nie.

Edytowane przez Cocona_!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem, można podpowiadać sobie w tym momencie na steam czy na tsie ale tak jak pisze Szampon jest to traktowane jako wh bo przecież nie da się udowodnić czy dostał info czy widzi przez ściany ;) i takie osoby są od razu na celowniku  bo jeżeli coś takiego się dzieje to przecież to widać ;)  Sprawa druga. Przykład - jest 29 osób i 1 admin. Nawet nie wiesz jak gracze pomagają nam w takich momentach na [email protected] bo nie jesteśmy czasem w stanie w takiej sytuacji przypilnować wszystkiego i wszystkich, nawet siedząc na spec ;)  Mając wtedy podgląd tylko własnej drużyny szłoby to pewnie dużo wolniej bo bywa i tak, że zgłoszenia idą tylko od osób z 1 teamu. Po trzecie. Nie zabierajmy ludziom powodów do płaczu, że ten stoi na respie a tamten nie idzie do paki :D Zapraszam resztę do wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jestem przeciwny. Sam byłem adminem i wiem, że gracze bardzo pomagają wyłapywać takich delikwentów, więc moim zdaniem nie potrzeba pchać dodatkowych pluginów skoro serwer trzyma się bardzo dobrze :)
Nasi admini sobie poradzą a my jako gracze po prostu pomagajmy i wtedy zapewniam, że bez tego pluginu będzie tak samo dobrze albo i lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem na nie na którymś z serwerów to było albo jest i utrudnia to obserwację graczy albo bym musiał co chwilę przechodzić na spect ( chyba że by samo przerzucalo po śmierci). Albo przenosić się do przeciwnego teamu co 2 - 3 rundy. Info od graczy o cziterach na [email protected] też dużo pomaga bo bardzo szybko wychwytują oni odpalonych. Bardziej by to zaszkodziło niż pomogło.

Na nie i opur na longu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem tak naprawdę nic tu nie pomoże wyłączenie możliwości podglądu drużyny przeciwnej, a wręcz przeciwnie - zaszkodzi. Tak jak wspomniał kolega wyżej, jest to spora pomoc dla adminów, rzadko zgłaszam na [email protected], ale nie raz bywała taka sytuacja, że akurat ten kto mnie załatwił był odpalony i wtedy przydaje się możliwość podglądu drużyny przeciwnej, bo możesz to zgłosić na [email protected] Zresztą fakt jest taki, że nawet jak na jakimś serwerze jest tylko podgląd na swój team, to i tak to info wycieknie i tak, dużo ludzi się zna między sobą i myślisz, że nie dają sobie infa będąc po przeciwnych stronach, proszę Cię.. Na swoim przykładzie, powiem Ci, że to by nic nie dało. Nie raz grałam na serwerach na których był ten podgląd wyłączony, a i tak dostawałam info od kogoś na steam, gdzie są jego... Choć ja na takie rzeczy nie reaguję, bo wolę sama "załatwić", niżeli z pomocą infa, wtedy jest satysfakcja. ;) Koniec końców, myślę, że to kiepski pomysł, ze względu właśnie na to, iż możliwość podglądu drużyny przeciwnej niesie pomoc adminom. Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerze. 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba wszystko mamy wyjaśnione i nie ma sensu czekać na dalsze wypowiedzi bo raczej niczego już one nie zmienią ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...