Skocz do zawartości
Rey

 zrealizowane Prośba o avatar :)

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Avatar

Tematyka: Lew oraz strzelanka

Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): Niestety nie znalazłem odpowiedniego, ale też poprosiłbym aby nie był on już gotowy (tzn żeby grafik nie dał samego napisu i po sprawie....). Poprosiłbym również o avatar związany ze strzelanką (niekoniecznie cs'em), ważne, aby na nim była krew. Może być też np. jakaś w miarę obrudzona ściana i krwią napisany napis Rey ( i na przykład pod nim leżący zabity terrorysta lub coś w tym stylu. Ale sam napis też jestem ciekawy jakby wyglądał).

Kolorystyka: Dowolna, ale raczej niebieski odpada

Rozmiar: Jak na forum

Napis: Rey

Inne uwagi: Proszę, aby grafik znalazł jakiegoś ładnego lwa, przerobił jego kolorystykę, żeby ładnie wyglądała i dodał napis. Najlepiej by było jakby lew był wściekły/zdenerwowany, a nie śpiący itp.

 

Nie wiem co więcej napisać, aby nakierować grafika na to o czym myślę. Jak można to wklej jedno zdjęcie i powiem co można by było w nim zmienić.

 

PS. Sory, że mogę prosić o błachostki (np. ten sam napis z krwi), ale nie mam talentu artystycznego. Nic a nic.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


42.png.cb07cbd0f275baaac7813a9835d0c0d1.png

Tylko coś takiego udało mi się wykombinować 

Proszę <3 

@Rey

@Rey Zajmę się tym trochę później tak o 2 w nocy spróbuje wstawić prace. 

Edytowane przez meaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepiej jakby były dwa avatary, jeden związany z jakąś strzelanką i krwią, a drugi z lwem. Ale jak można to niech ten napis będzie taki "bardziej krwisty", żeby było dobrze widać, że to krew.

Ten avatar też jest dobry (zapisuję go sobie :D ), ale poczekam na dalsze propozycje <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwszy super, biorę. A w drugim mógłbyś poprawić ten napis, żeby był bardziej widoczny i był taki bardziej "postrzępiony" / nieregularny? 

@edit

Sory, że reklamuje (może warna nie dostaje), ale chodzi mi mniej więcej o coś takiego 

 

501035890_AvatarReyPochylnia.thumb.jpg.080e6d610ff5f9a49aeec1f21e9be0a3.jpg

 

@EDIT

@meaN dobra biorę :D Dziękuję bardzo <3 

Edytowane przez Rey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...