Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Wiktor
Nick: LuP3G
Wiek: 16
Doświadczenie na Stanowisku Admin: około 8 miesięcy na tym serwerze
Znajomość SM/10: 9/10 
SteamID: STEAM_0:0:462173573
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/LuP3GG
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/%E2%9C%AA%20LuP3G/145.239.236.193:27220/ ; 

https://www.gametracker.com/player/%E2%9C%AA%20LuP3G%20Multi-Head.pl/145.239.236.193:27220/ ; niestety nie pokazuje mojego poprzedniego konta.
Od kiedy grasz na serwerze: 30.08.2017
Ile dziennie grasz na serwerze: 1-5 godzin dziennie
Dlaczego chcesz zostać adminem: Wiem co i jak, jestem kulturalny, miły, pomocny. Poświęcam sporo czasu na grę. Często widzę jak na serwerze nie ma żadnego admina, a cheater psuje rozgrywkę innym graczom, albo jakiś toxic wyzywa kogoś. Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A teraz zastanówmy się czy chcemy admina, który posiada VAC'a na głownym koncie? Nie mówię, że teraz ma coś z tym wspólnego, ale mianowanie kogoś na range admina podczas gdy kiedyś cheatował to trochę takie faux pas, czyż nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, monthenegro napisał:

A teraz zastanówmy się czy chcemy admina, który posiada VAC'a na głownym koncie? Nie mówię, że teraz ma coś z tym wspólnego, ale mianowanie kogoś na range admina podczas gdy kiedyś cheatował to trochę takie faux pas, czyż nie? :)

No właśnie  tak jak piszesz  to nie ma nic z tym wspólnego. Na serwerze nigdy nie cheatowałem, użyłem ich gdy znudził mi się cs, a wtedy już nie byłem adminem.

Edytowane przez LuP3G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, LuP3G napisał:

No właśnie  tak jak piszesz  to nie ma nic z tym wspólnego. Na serwerze nigdy nie cheatowałem, użyłem ich gdy znudził mi się cs, a wtedy już nie miałem admina.

Ale nie chodzi o to czy na serwerze naszym czy nie. Admin ma dawać przykład innym i tyle. No chyba, że tutaj panują inne zasady to wtedy nie mam żadnych zastrzeżeń. Z resztą zdegradowali Cię z tego co widzę 18 Marca, VAC'a dostałeś 314 dni temu czyli 5 stycznia a wtedy adminem jeszcze byłeś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorka @LuP3G pomyliło mi się z degradem. 

Jestem na Tak

Gametracker na plus - starasz się to widać

Byłeś już tutaj adminem to gut

Wiek też na +

Musisz pomóc @monthenegro ogarnąć serwer mam nadzieję,że szybko nie zrezygnujesz 

Powodzenia

 

Edytowane przez asassin432
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, asassin432 napisał:

Nie ma nawet 2 tygodni od odrzuconego podania 8 listopad.....

Na NIE

Nie ma nigdzie w regulaminie napisane, że trzeba odczekać 2 tygodnie...

Mógłbyś uargumentować swoje ,,Na NIE''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@asassin432 musi minąć tydzień od odrzucenia podania, żeby napisać kolejne, więc nie wiem w czym masz problem, co do podania, jestem na tak doświadczenie masz, aktywność wraz z GT na poziomie więc czemu nie, może w końcu ktoś ogarnie tą patole na serwerze.

Powodzonka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli będziesz posiadał konto Prime bez Vaca wtedy się do mnie zgłoś i dam Ci tego admina. Na tą chwilę zamykam i czekam tydzień czasu na info od Ciebie czy uda Ci się mieć takowe konto. 

Jeżeli nie to niestety podanie odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...