Skocz do zawartości
Hytrusek

 zamknięty Skarga na PsyHo

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:dzis pare mi po 23
Nick Admina/Gracza:PsyHo
Dowód(Ss'y/Demko):brak
Uzasadnienie:gram sobie od ponad 2miesiecy na serwie. juz nie raz byl admimn psyho nic nie mówił dzis sie najebał grał najebany i wszystkich straszył mutami. nagle tekst do mnie ze ja czy tak vczy tak to powinienem tu nie grac bo miałem perma na serwie. ok miałem perma na tym koncie zgadzam sie ale tego perma ktos mi zdjoł i go nie miałem i migłem normalnie grac wiec grałem a ze psycho sie najebał to dał mi znów perma wiec prosze o ub.

normalnie gadalismy na serwie nidc wieceej nikt nikogo nie wyzywał ani nic. ale nie psyho naljebany to juz problem a przez 2 miechy nie miał problemu ze grałem tylko teraz aha fajniue mój nicik na serwie Ahmet zabiajaka


Świadkowie:Krysia i inni na serwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To sie nazywała mocna faza ale nie po najebaniu ;D , Nikt muta nie dostał i tak to bylo tylko gadanie . Grac nie mozesz to wiadome ale kto ci dal niby ub to nie wiem do tej pory . Z racji ze nic nie pamiętam to Prosze o UB i nie radzę ci mnie wyzywać tak jak to robiłeś bo wystarczy ze wrzucę tu jeden dowód który oczywiście mam i będzie po sprawie :) Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam na przyszłość nie wchodzić na serwer jeśli jesteś po jakimkolwiek spożyciu. Tym razem upomnienie słowne jeśli się to powtórzy to dostajesz z miejsca +3 co równa się z utratą rangi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...