Skocz do zawartości
dawid12345

 pozytywne Odowałanie Kapuśniak

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Kapuśniak
Godzina, data zdarzenia: 2019-11-20 
Mapa:de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:521559463
Uzasadnienie:   czitujesz ? ?  Prosze o demko i opisanie je przez admina banujnącego . 

 http://mhpoch.hekko24.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:521559463&advType=steamid&Submit   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A to chlopiec ktory chwalil sie ze mial juz bana ale nie ma . Gralem przeciez chwile przed ale sie nie wyroznial. Za to..

2:15 w -1/2x widac ze na model nachodzi i strzela doslownie w pixel ramienia. Skad wiedziales? nie bylo slychac. (Mam sluchawki Steelseries Arctis Pro zeby nie bylo ze niby slychac lub widziales ) +B

2:25 nic - B

3:55  -b

10:50 skad wiedziales ze 2 jest w domku skoro 1 padl? Dla mnie -/+B bo tego nie wiedziales a on mowil rampa jeszcze 1 a nie domek lecz na pewniaka szedles za domkiem a rampe olales.

17:50 +B takie na pol wg mnie . w -1/2 x strzeliles na wprost a on po prawo stal i dostal. Chyba ze lag ale nie widze aby cokolwiek lagowalo

18:15 celownik juz Ci ruszyl zanim on wyszedl :P doslownie w 1/4x widac ze juz lekko ruszylo Ci za modelem po czym ten dziwny frag z full auto +/-B

37:10 -B

38:38 bardziej ten drugi frag kilka sekund pozniej. +/-B

 

bardziej mi to smierdzi backtrackiem na niskim fov ale gosc gra przecietnie . Mysle , ze cos kolo DMG rangi . Wg mnie czysto ale warto miec oko. Dlatego bede podgladal demka a poza tym pogrywam tam. Wiec dla mnie -B . 2 akcje z czego mysle ze 1 przypadkiem na scinie , a 2 fart . @MARCIN3K moje zdanie juz masz wiec OBEJRZYJ :)<3

 

 

 

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...