Skocz do zawartości
    LOLSON

[FORUM 2k19] Zmiany na + czy -?

Temat zostanie automatycznie zablokowany o 23:00

Chciałbym abyście w postach niżej napisali które zmiany na forum dla Was były najlepsze, a które najgorsze.
    W temacie wstawię te najważniejsze, a całą listę zmian znajdziecie tutaj: 

Lista najważniejszych zmian:

1. Dodanie
     image.thumb.png.089fb25fd584abadb79eea174d518db1.png

2. Wprowadzenie ruchomego topbaru. (pasek podąża za nami, dzięki czemu aby sprawdzić powiadomienie nie trzeba wracać na górę strony)

3. Edycja wyglądu rangi Opiekun: image.png
    Edycja wyglądy rangi Admin: image.png

4. Całkowita przebudowa prefiksów oto przykładowe z nich: image.png

5. Przebudowa aktualizacji statusów: 
    Kiedyś: image.png
    Teraz:image.png

6. Utworzenie DANE DO PŁATNOŚCI > https://multi-head.pl/page/dane/
    Utworzenie RANGI > https://multi-head.pl/page/rangi

7. Zmiana wyglądu avatara w poście:
    Przed:
    image.png.96c6a86b5ffbd1d821cd87f06ec55926.png
    Po:
    image.png.186af45604accdf952416c05bbb0621e.png

8. Aktualizacja rang graficznych:
    image.png.b74f980cd7deaa4fcc8796eb1b9cef1a.png

9. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych zmian:
    Usunięcie rangi Uploader,
    Dodanie rangi Moderator Chatboxa

10.  Modernizacja wyglądu posta, od teraz część profilu jest oddzielona kolorystycznie od części posta:
    image.thumb.png.8d6ffffd90c6d3d097ebd675ddf68478.png

11. Wypowiedzi Administratorów otrzymały czerwone obramowanie do posta: 
    image.thumb.png.662e625bf3a390b19b489f8695b92809.png

12. Rangi: Administrator, Opiekun Sieci, Super Admin, Super Moderator, Moderator, Redaktor Naczelny, Redaktor, VIP, Opiekun TS3, Miss, Mister otrzymali wstążkę która wyróżnia ich post:

image.png.3b68cf00e7583d217a8ecaad949cd2b9.png

13. Zmiana rang graficznych na:
    administrator.png.0fea4d78f5b0273497844b57d27eb0a3.png

Całe głosowanie jest czystą informacją dla mnie czy idziemy w dobrym kierunku.
    Proszę Was o zostawienie swojej opinii, 100% szczerości. 

Jak dla mnie z tej listy najważniejszych co tutaj podałeś, to dla mnie dwójka jest na plus oraz siódemka bardziej mi się widzi awatar okrągły niżeli kwadratowy (tylko tutaj według mnie te czwarte osiągnięcie powinno jeszcze być na tym samym poziomie co pozostałe 3, a dopiero 5 jak ktoś ma, to robić się tak, że wtedy jest pod spodem i jeszcze jest miejsce na pozostałe 3 obok tej 5). No i choć było to modne już kilka lat temu, to mi się nadal podobają te wstążki, które dodałeś do poszczególnych rang. Ale wielkim minusem jak dla mnie osobiście jest wprowadzenie tego obramowania czerwonego, mi się to w ogóle nie podoba, brzydko to wygląda w komentarzach. Pozdrawiam 

Napisano (edytowany)

1.  Da się przyzwyczaić chociaż czytelnie stara tabelka po prawej bez zbędnych opisów była według mnie lepsza. Co do opisów to tak jak napisałem - są zbędne, bo tak naprawdę to każdy z czerwonych jak i super adminów zajmuje się teoretycznie wszystkim i ze wszystkim powinien potrafić pomóc.
    2, 3, 4. Nic specjalnego no ale spoko.
    5. Ze statusów mało kto korzysta dlatego tutaj nie mam zdania.
    6. Dane do płatności powinny znajdować się w zakładce Sklep, a nie Pomoc. 
    7. Zmiana kwadratowego awatara na koło to lipa, ponieważ zawsze go trochę ucina (8.), a co do samych rang to racja - wyglądają lepiej.
    9. Uploader był rangą z du*y - to prawda i dobrze ,że została usunięta chociaż nikomu na dobrą sprawę nie wadziła - co do rangi mod chatboxa to jeżeli już taka ranga istnieje, to powinna mieć trochę więcej możliwości jak np. dawanie mute na CB, bo z tego co się orientuje to może tylko usuwać wpisy.
    10. Może być.
    11. Nie potrzebny bajer, a po za tym jak piszesz posta pod postem i dodajesz do tego grafiki (temat turnieju) to wizualnie robi się wielki syf.
    12. Spoko.
    13. Tutaj chodzi o to samo co w punkcie 8.?

7 godzin temu, LOLSON napisał:

Całe głosowanie jest czystą informacją dla mnie czy idziemy w dobrym kierunku.
    Proszę Was o zostawienie swojej opinii, 100% szczerości. 

Jeżeli ma być to jakieś głosowanie to dodaj ankietę. 
    Czy idziemy w dobrym kierunku? Nie wiem - jak dla mnie to tylko bardzo małe zmiany kosmetyczne, ot co. 
    Wiem, że temat dotyczy forum ale...
    ...myślę, że potrzebujemy więcej serwerów CS:GO ale takich z prawdziwego zdarzenia, a nie przeciętniaków gdzie gra kilkanaście osób - fajnie by było aby również w nocy na serwerach ktoś grał, bo ludzie o takich godzinach również grają no ale niestety nie wiem dlaczego nie u nas. To tylko moje zdanie, bez spiny, piona!

Edytowano przez SQNFUN

Mi się 3 nie podoba reszta jest spoko. Zmiany są dobreee, nie wiem czy quizy w tym roku nie powstały i ranga super donejtora:P

Ogólnie dobra robota na plus ^^

Ja tylko powiem tak, mi się wszystko podoba, nie ma do czego się przyczepić, no prócz tej rangi uploadera, która była bezsensem jak dla mnie, reszta na plus i naprawdę fajnie teraz to wszystko wygląda, zgodzę się ze @SQNFUN jeśli chodzi o awatary, kwadratowe jakoś tak lepiej wyglądały i nie były przycięte, a tak to wszystko jest w porządku. Pozdrawiam!

Według mnie każda zmiana jest na plus, najbardziej podoba mi się zmodernizowany wygląd posta i te takie "szarfy" do określonych rang. :)

Ja tam szanuję za wykonaną pracę i zostawiam plusa, bo zdaje sobie sprawę ile czasami robocizna wymaga czasu i nerwów na wodzy xd

Jedyne do czego się "przyczepie" to Moderator Czatboxa, bo jak dla mnie jest on tak samo potrzebny jak i ten Uploader wtedy - czyli w ogóle.  Od momentu kiedy ta ranga powstała to ani razu nie dostałem żadnego zgłoszenia na PW odnośnie łamania regulaminu na cb, ale to tylko moje zdanie i proszę je uszanować,

pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się