Jump to content
Gunia

Opinia moderatora - Rekuseq.

Recommended Posts

cooltext342955482542254.png.f81102725dd6cfd1dd1aa98d078e5a87.png

LuckyLoser

Rekuseq to typowy gość z głową w chmurach. 

senor

Jedynie wiem, że jest ch****y w csa.

WaRninG1

Hmm, Rekuseq, ogólnie dobra morda, nie raz z nim grałem w cs'ka, fajnie, że dostał moderatora, zbytnio go nie widać w tej roli na forum przynajmniej ja go nie widuję, ale mniejsza. No spoko ziomek z niego. :) 

Ania

Nie znam go zbyt dobrze, ale zdarza nam się zagrać. Mogę stwierdzić, że jest osobą sympatyczną i z poczuciem humoru . ;) 

Clueey

Nie znam go, więc w sumie nic nie mogę powiedzieć, rzadko widuje go na ChatBoxie. :D 

elo elo 350

Rekuseq, to spoczko mordeczka, da się z nim pogadać, czasem i pośmiać. :D Ogółem dobry chłopak i chyba mu wychodzi jako modek.  

A3ro

Rekusqa nie znam. Wiem, że był opiekunem only awp i to wsumie tyle.

Psycholog Banan

Rekuseq to jest dobra osoba, ale bardzo marudna jak z nim pisałem... Ale jest dobrą i odpowiednią osobą do czasu jak nie dotknie alkoholu :kappa:

MARCIN3K

Hmmm, Rekuseq? Wydaje mi się, że jest ogarnięty i starannie wykonuje obowiązki moda na forum. :D 

LOLSON

Wydaje się być pomocny, lecz po ostatnich projektach z MC widzę, że łatwo się poddaje jak coś mu nie wyjdzie. 

Bene

Znam go trochę z widzenia, i gadaliśmy raz czy dwa. Wydaje się miłą i pracowitą osobą.

Oby jak najwięcej takich. ;)

RYBSON

Za bardzo nie znam, czasem się pogra w cs i tyle.

Malu

Przyjemnie gra sie z nim mm'y. :D Kulturalny i dobrze wychowany ziomeczek.

SadoS

Rekusqa lubię, jest sympatyczną osobą. Trochę robi na tym forum, rang też miał od zajebania. Najważniejsze jest to, że gra z aureox w minecrafta żeby go z moda nie zdegradował xD.

aureox

Znam go sporo. Wiem, że mogę mu zaufać. Codziennie utrzymuje z nim jakiś kontakt i mam nadzieję, że tak zostanie. :) 

Max Bugs

Nie znamy się za bardzo, ale wydaje się być pracowitym, pomocnym gościem! Dodatkowo Ziomeczek z takim samym kolorem. :)

aquax

Miła i cicha osoba

cooltext342957625404058.png.a54b80d77117b6987fcac4793a198b61.png

Dziękuję za odpowiedzi. Pamiętajcie, że to dzięki Wam kręci się "Opinia o użytkownikach", bez Was tego nie ma.

Po tych opiniach można stwierdzić, że Rekuseq choć ma moderatora, to jest jeszcze mało znany, może po publikacji tego tematu, to się zmieni, pewnie się kiedyś o tym przekonamy.

Pozdrawiam i do zobaczenia w następnej opinii. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...