Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Jakub
2. Nick: BooryS_
3. Wiek: 17
4. Doświadczenie na Stanowisku Admin: Kilka miesięcy na innym serwerze ffa nie pamiętam jaki to. Nie ma go w moim gametrackerze bo gralem na innym koncie.
5. Znajomość SM/10: 7/10
6. SteamID: STEAM_0:0:148590549
7. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/boorys_
8. Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/BooryS_/145.239.236.193:27220/ slaby gt wynika z tego ze ostatnio malo gralem lecz wracam do gry z powrotem
9. Od kiedy grasz na serwerze: Od 17 Maja 2019r.
10. Ile dziennie grasz na serwerze: Dziennie gram po kilka godzin w różnych porach dnia, od południa potrafię przesiedzieć 4-5h a wieczorami aż do późnych godzin nocnych.
11. Dlaczego chcesz zostać adminem: Adminem chcę zostać dlatego ,iż widzę co się dzieje na serwerze gdy nie ma innych administratorów. Znam podstawy SM'a jestem kulturalny, pomocny.

Edytowane przez BooryS_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak Borys nie nadaje się na admina można zobaczyć na demkach co chwilę wyzywa i wybucha agresją. Wczoraj groził graczowi Paku że jak zostanie adminem to będzie zaj**any

jestem kulturalny, pomocny.

gość nie raz wybuchał agresją jak ktoś zabije go np. Po fleszu czy coś.

 

Edytowane przez asassin432
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, asassin432 napisał:

Powiem tak Borys nie nadaje się na admina można zobaczyć na demkach co chwilę wyzywa i wybucha agresją. Wczoraj groził graczowi Paku że jak zostanie adminem to będzie zaj**any

xDD Drogi użytkowniku chyba za bardzo bierzesz sobie zdanie innych do serca. Nie wiem czemu się od razu tak spinacie jak gracz wybuchnie agresją jest to czasem normalne że ktoś wydrze japę i kogoś pociśnie. Moim zdaniem nadaję się idealnie na tę posadę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@BooryS_ w takim razie nie nadajesz się na tą posadę...

Admin ma swoją postawą i zachowaniem przekazywać innym graczom przykład, który powinien panować na serwerze.

Dnia 1.12.2019 o 14:19, BooryS_ napisał:

@saiken Ostatnimi czasy mało grałem ale wracam. Naszła mnie ochota na grę

Rozumiem, że ktoś ma swoje prywatne sprawy, ale po tym zdaniu widać, że obojętne Ci zostanie adminem. Bo co w przypadku, gdy go dostaniesz. Nie będzie Cię przez np. 3tyg bo nie miałeś ochoty grać????

Opcja edytuj nie boli jest nawet dość widoczna.

Jestem na nie.

 

 

@BooryS_ jak już wspominałem opcja edytuj nie boli

Edytowane przez prawdziwy adisz
xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, prawdziwy adisz napisał:

@BooryS_ w takim razie nie nadajesz się na tą posadę...

Admin ma swoją postawą i zachowaniem przekazywać innym graczom przykład, który powinien panować na serwerze.

Rozumiem, że ktoś ma swoje prywatne sprawy, ale po tym zdaniu widać, że obojętne Ci zostanie adminem. Bo co w przypadku, gdy go dostaniesz. Nie będzie Cię przez np. 3tyg bo nie miałeś ochoty grać????

Opcja edytuj nie boli jest nawet dość widoczna.

Jestem na nie.

To dobrze wiem, ADMIN ma swoją postawą... Było już kilku takich co pokazywali swoją postawę i zachowanie nie będę wytykać palcami.

W przypadku, gdy dostanę admina nie zapomnę o serwerze lecz będę poświęcać więcej czasu na kontrolowanie sytuacji na nim.

Mam nadzieję że dostanę szansę w roli admina na tym serwerze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...