Skocz do zawartości
SoBeRiuS

Dwie małe propozycje, które mogą ułatwić prace Admina.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. (Troszkę się rozpisałem ale warto przeczytać)  :D

 

 

 

Mam ciekawe dwie propozycje, które zapewne będą bardzo pomocna dla nas Adminów, pilnujących porządku w czasie gry podczas utrudniania jej przez łamiących regulamin graczy.

 

 

 

Jeśli było by to możliwe, a mam nadzieję że tak. :)  Można było by dodać na serwer coś takiego, aby można było zobaczyć nazwę(nick) gracza przy postawionej przez niego Minie bądź SentryGun. W szczególności chodzi tu o miny, które bardzo często są źle stawiane (schody, drabinki, przejścia) przez graczy notorycznie błędnie je stawiających i utrudniających grę innym graczom. Mi np. trudno określić który gracz źle w danym miejscu  stawia minę, myśląc że nic admin mu nie zrobi nie mając na niego pewnych dowodów w postaci ss bądź demka. Myślę że najlepiej było by aby Admin siedzący na spectator i lecący np. na duchu po mapce, mógł zobaczyć zdetonowane (kolor czarny) bądź dalej aktywne (kolor biały) miny, które są rozstawione na mapce a przy przy nich znajdował by się nick osoby która w tym miejscu ją postawiła.

 

 

 

Druga propozycja to dodanie na czacie say, wyświetlanie się tekstu która osoba puszcza nalot Wsparcia Lotniczego bądź nalot znajdujący się w KillStreak, coś w tym stylu kiedy puszczane jest SG bądź HE. Dużo osób puszcza tą umiejętność przed czasem a jak każdy wie bardzo to utrudnia grę w szczególności na Longu.

 

 

 

Co chwile wielu graczy pisze mi i innym adminom na u@ o osobach stawiających źle miny, którzy nawet nie określają dokładnej lokalizacji w którym miejscu dana mina jest źle postawiona, przez co bardzo trudno mi jak i zapewne większości adminom określić czy dany gracz na pewno źle owe miny stawia gry ich nie widzi. Bez pewnych dowodów np. ss trudno nam kogoś ukarać za łamaniem regulaminu. 

 

Widziałem coś takiego na jednym z serwerów MultiHead gdy przeglądałem ss z innego serwa, lecz już dokładnie nie pamiętam na którym coś takiego było, wiec tak myśle że jeśli coś takiego już istnieje, i jest to możliwe do zrobienia to można było by coś takiego bądź podobnego dodać u nas. Taki dodatek bardzo by nam pomogło i ułatwiło grę, bardzo szybką reakcję z określaniem która osoba zawiniła uspokajając graczy którzy wiele razy giną od takich min. :(

 

 

 

Nie znam się zbytnio na tym ile trzeba poświęcić czasu na zrobienie i wprowadzenie takiego dodatku, wiec myślę że może być to trudne do zrobienia, ale myślę że pomysł nie jest taki zły i bardzo by nam (Adminom) pomógł i ułatwił wykonywanie pracy.  :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z SoBeRiuS'em . Jest to bardzo dobra propozycja, czasami te miny, naloty i itp. są utrapienie , dodanie tego ułatwiło by to w dużym stopniu role Admina. Tylko że wszystko zależy od osób, które by nad ową propozycja pracowały. Mam taka nadzieję że wejdzie w życie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem jak najbardziej za zresztą sam o tym myślałem i gadałem m.in z sobkiem o tym na serwie i myśle że to bardzo dobre rozwiązanie bo gracze ciągle to zgłaszają na u@ i w sytuacji gdy my admini nie możemy nic poradzić spotykamy się z takimi sytuacjami że gracze z nas adminów szydzą i stwierdzają że nic nie robimy i nie powinniśmy mieć adma

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale gdy ktoś gra wsparciem lotniczym już nie jest pokazywane

 

 

 

EDIT

 

Odnośnie min, można zrobić blokowanie stawianie min w przejściach, okienkach na drabinkach, zajmę się tym

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...