Skocz do zawartości
pointCS

 pozytywne POINT

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: point
Godzina, data zdarzenia:  12-08-19 16:10
Mapa: de_mirage 
STEAM_ID / IP: 

STEAM_1:1:524306585

Uzasadnienie: Ban od Cytrusa za nic + kolega chyba nie umie w SB bo daje bana za "wh" na godzine. Pozdrawiam

Edytowane przez pointCS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiele razy patrzył przez ściany i wiedział gdzie inni są. Otóż dałem na godzinę dlatego, że musiałem wyjść z domu i nie dałem razy upewnić się na 100% więc dałem na 1h aby później była możliwość dokładniejszego sprawdzenia. Jeżeli to było nie słuszne to cię najmocniej przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Cytrus8 napisał:

Wiele razy patrzył przez ściany i wiedział gdzie inni są. Otóż dałem na godzinę dlatego, że musiałem wyjść z domu i nie dałem razy upewnić się na 100% więc dałem na 1h aby później była możliwość dokładniejszego sprawdzenia. Jeżeli to było nie słuszne to cię najmocniej przepraszam.

Nie mam ci tego za złe. Tylko się zdziwiłem że po niezbyt dobrej gierce dostałem bana. A mogłeś przekazać mnie do R.A.P.I.D.A bo był na serwerze i też ma admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Cytrus8 Czyli zbanowałeś gracza, bez dowodów, bez pewności, następnym razem nie banuj nikogo jak nie masz żadnych dowodów na jego winę.

UB już dostałeś, a adminem zajmie się Opiekun Serwera @Freezu

@Cytrus8 tak, czy siak dałeś bana za czitowanie na godzinę, co moim zdaniem jest głupotą, ale..

UB.

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...