Skocz do zawartości
Ziomekk

 pozytywne Ban za "czity"

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: ƵŦ♡✬zισмєк✬ | VIT
Godzina, data zdarzenia:  12-11-19 19:23
Mapa: Mirage 
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:193621255
Uzasadnienie: Nie używam spomagaczy. Gram już trochę na serwerze w samą grę mam prawie 4k godzin co może wpływać na to ,że mam większe doświadczenie i ,że jestem po prostu lepszym zawodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wchodziłem na spect bo to nie ma sensu, gracz zna wszystkich adminów.

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20191211-1845-de_mirage.dem.zip

15:45 - nie za wcześnie?

22:30 - pod ocene

25:00 - pod ocene

32:00 - głowy pod ocene 

33:00 - ładnie celownikem zawinąłeś tą awp

33:40 - wejście na b pokazuje jakim trollem jesteś, specjalnie się wywalasz bo wiesz, że admini są na serwerze i jeden siedzi na spect

35:20 - ładnie pod b podchodzisz i te 3 strzały w ścianę, na galę akurat gościu wbiegał, w zwolnionym tempie widać jak 2 wchodzą w okolice modelu gracza

35:30 - nie wiem kto tak podchodzi pod b i wcelowuje sie w nic, patrząc w ścianę czekasz na ruch przeciwnika

35:37 - dać sobie prędkość na 10% celownik przeskakuje na głowę

35:40 - b na 100% czyste? Lecisz jakbyś widział, że puste, a dopiero po chwili jest info CT.

37:36 w jeden punkt a jednak w głowe

Podkreślam, gracz wiedział, że jest obserwowany.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15:45  - puść sobie w przyspieszeniu 1/4 było widac główke i było słychać jak chciał wyjść więc zacząłem strzelać z pre fire

22:30 - dostałem info ,że connector chciałem przejść na standard a kiedy przechodziłem było wyraznie widać Twoje ciało

25:00 - Nie wiem o jaką sytuacje chodzi jeżeli o afk - poszedłem się napić byłem z/w. Jeżeli o zabójstwo Rapida - było widać jego połowe ciała. Jeżeli o patrzenie pleców było słychać jak gracz robi plecy z undera 

32:00 - Patrząc na moje godziny i na moją rangę - zwykłe skillowe pestki z ak

33:00 - Nie rozumiem normalny strzał z awp. Machnąłem celownikiem w gracza w prawą stronę, ponieważ był on w biegu a nie stał w bezruchu 

33:40 - rochodzi się o gracza o nazwie CHOINKA - wiedziałem, że 1 przeciwnik jest na shorcie i dostałem info, że jeden jest na ławce ale widziałem również, że gracz CHOINKA chodzi sobie po środku bsa więc myślałem, że wejde zabije gracza z shorta i w międzyczasie gracz z ławki zostanie zabity lub nie zwóci uwagi na to, że zeskoczyłem do Bsa bo będzie strzelał do gracza który jest na środku Bsa

35:20 - Czysty przypadek każdy gracz miał zapewne podobną sytuacje . Przeciwnik skanował drewienko wiec odwróciłem się i chciałem odpowiedzieć tym samym myślałem, że w moim położeniu drewienko jest widoczne i odwróciłem się i zacząłem strzelać " na ślepo" z pre fire  w celu zeskanowania drewienka ale nie byłem w odpowiednim kącie aby je zeskanować i skanowałem kuchenkę.

35:30 - Nie rozumiem ponownie - tam gdzie się patrzałem w minucie 35:30 jest wejście na samochód i czekałem  po prostu na ruch przeciwnika bo myślałem, że ktos się wychyli i będzie chciał skrócić pozycje. Zabójstwo Rapida - słyszałem jak uciekał plecami do mnie na shorta więc wychyliłem i go zabiłem

35:37 - wcelowałem się w shorta, ponieważ gracz właśnie szedł w  jego kierunku 

35:40 - byłem przez cała runde w aps B i słyszałem tylko jednego  garcza na shorcie i go zabiłem a pod a przez cały czas jak byłem w aps B słyszałem strzały. We wcześniejszych rundach na Bs B nie chodziło za dużo osób czasami wgl nikt więc mózg mi podpowiada, że ostatni gracz jest na A

37:36 - słyszałem, że wchodzi na schody i z resztą sam agresywnie wychylił a jak mam deagla i widze całe ciało gracza to chyba celuje w głowe a nie w nogi.

podkreślam NIE wiedziałem, że byłem obserwowany może znam większość adminów ale jasnowidzem nie jestem żeby wiedzieć, że ktoś mnie obserwuje tym bardziej, że nie używam WH lub AIMA albo podobnych wspomagaczy a akcje które robiłem nie wydawały mi się jakieś magiczne.Powtarzam mam 4K godzin w tą a grę a nie 500  na serwerze gram już z rok i nie dostałem nigdy wcześniej również na innych serwerach bana za "czitowanie". Szkoda mi konta na to że bym czitował. pozdrawiam administracje ktora sie na grze nawet nie zna.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15:45  +B

22:30 -B

25:00 -B

31:50 +B  Nic nie sprawdziłeś na tym b.

32:00 -B

32:30 -B

32:45 +/-B

33:00 -B Nie bez powodu top tiery mają "shejki" przy strzałach.

33:40 -B

35:20 -B Przypadek na nic mi to nie wyglądało ot podjęcie decyzji i szybka jej zmiana = rezultat.

35:30 -/+B To jest poniekąd interesujące. W chwili, w której był tak ustawiony, że by Ciebie zobaczył zatrzymałeś się i poczekałeś chwilę niby z próbą przygotowania z celownikiem na okno. Znów nic nie jest sprawdzone.

35:37 -B

35:40 -B Zwykłe logiczne myślenie. Wystarczy przeanalizować, jaką drogę reszta z teamu przebiegła i co nie było sprawdzone + jak ktoś jeszcze bierze pod uwagę to jak przeciwnicy ustawiają się w poprzednich rundach, to idzie zwyczajnie domyśleć się gdzie ktoś stoi.

37:36 -B

Dla mnie czysto, bardziej w kontekście wh bym się doszukiwał niż aima. 

@WaRninG1 Ty masz etat na cs'go, więc zapraszam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Cocona_! napisał:

15:45  +B

22:30 -B

25:00 -B

31:50 +B  Nic nie sprawdziłeś na tym b.

32:00 -B

32:30 -B

32:45 +/-B

33:00 -B Nie bez powodu top tiery mają "shejki" przy strzałach.

33:40 -B

35:20 -B Przypadek na nic mi to nie wyglądało ot podjęcie decyzji i szybka jej zmiana = rezultat.

35:30 -/+B To jest poniekąd interesujące. W chwili, w której był tak ustawiony, że by Ciebie zobaczył zatrzymałeś się i poczekałeś chwilę niby z próbą przygotowania z celownikiem na okno. Znów nic nie jest sprawdzone.

35:37 -B

35:40 -B Zwykłe logiczne myślenie. Wystarczy przeanalizować, jaką drogę reszta z teamu przebiegła i co nie było sprawdzone + jak ktoś jeszcze bierze pod uwagę to jak przeciwnicy ustawiają się w poprzednich rundach, to idzie zwyczajnie domyśleć się gdzie ktoś stoi.

37:36 -B

Dla mnie czysto, bardziej w kontekście wh bym się doszukiwał niż aima. 

@WaRninG1 Ty masz etat na cs'go, więc zapraszam.

 

Chciałbym tylko jeszcze dodać, że to serwer. Czasami po upływie 30 sek. od rozpoczęcia się rundy po stronie tt ide całego bsa z bombą w ręce nic nie sprawdzając i plantując bombe bez problemu, nie rzucam smołkow aby zaplantować bombe lub dostać się na Bsa czasami tylko sprawdzę pozycje i rzuce pare fleshy.Ponieważ gram bardziej 4 fun lub żeby się rozgrzać niż try hardując na FFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15:45  +B

22:30 -B

25:00 -B

31:50 -B Po fragu zawsze kogoś emocje ponoszą po zdobycie jeszcze 2, 3 fragów moim zdaniem przypadek że nic nie sprawdził..

32:00 -B

32:30 -B

32:45 +/-B

33:00 -B 

33:40 -B

35:20 -B Wszystko w tej akcji to przypadek 1/4 to potwierdzi 

35:30 -B

35:37 -B

35:40 -B Zwykłe

37:36 -b

Czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...