Skocz do zawartości
MemesiO

 zamknięty Strefa Rush

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proponuję wprowadzić do regulaminu strefe rush`u. Wyglądałoby to mniej więcej tak:

KRNLJF4.jpg

 

1. Można tylko wychylić sprawdzając pałace. Bez wejścia do nich.

2. Dozwolone jest zejście do ostatniego schodka.

3. Pick mida tylko do końca kolumny bez możliwości schowania się za boxami.

4. Rush underem dozwolony do momentu zaczęcia się schodów. Pierwszy schodek jest granicą.

5. Appsy B tylko do "kanapy" filary są granicą.

 

@Freezu  @Cytrus8 @Cebulk4 @El Hedshotto @ESEA Erionex @R.A.P.I.D 

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę ,że całkiem w porządku... Bo każdy się burzy, np. "raszują mida/undera!" 
Ja jestem za :) 

 

@WaRninG1 : Z tego co mi się wydaje , to nie chodzi o plugin , tylko o to, żeby określić dokąd grasz strony CT może podejść, powiedzmy umownie wyznaczone miejsca :)
Ale jeśli się mylę to sorry. 

Edytowane przez R.A.P.I.D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co widziałem to ten plugin strasznie obciąża serwer, co w rezultacie obniża ilość FPS'ów, więc gra była by znacznie utrudniona zwłaszcza dla graczy z małą ilością FPS, na przykład ten temat.

Była już o tym mowa, i ja jestem na nie, i tak już przez te wszystkie update'y od VALVE"a to i tak sporo mi FPS'y spadły, tak więc nie chcę żeby na serwerze jeszcze mniej ich było ;) 

@R.A.P.I.D i tak wszyscy będą raszowali i tego nie przestrzegali, więc :) 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 16.12.2019 o 17:54, WaRninG1 napisał:

Z tego co widziałem to ten plugin strasznie obciąża serwer, co w rezultacie obniża ilość FPS'ów, więc gra była by znacznie utrudniona zwłaszcza dla graczy z małą ilością FPS, na przykład ten temat.

Była już o tym mowa, i ja jestem na nie, i tak już przez te wszystkie update'y od VALVE"a to i tak sporo mi FPS'y spadły, tak więc nie chcę żeby na serwerze jeszcze mniej ich było ;) 

Czytaj ze zrozumieniem.

 

@Freezu co dalej w tym kierunku robimy? Dodajemy mapkę do regulaminu?

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Patrząc na mecze turniejowe to rush ct jest często stosowany na niższych jak i wyższych rangach. Czy jest to aż tak uciążliwe na serwerze, że psuje gre? Czy na serwerze zawsze dominuje ct wlasnie przez rush czy są to pojedyńcze przypadki gdy gracze sie burzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 24.12.2019 o 10:11, Malu napisał:

Patrząc na mecze turniejowe to rush ct jest często stosowany na niższych jak i wyższych rangach. Czy jest to aż tak uciążliwe na serwerze, że psuje gre? Czy na serwerze zawsze dominuje ct wlasnie przez rush czy są to pojedyńcze przypadki gdy gracze sie burzą?

Zazwyczaj nowi gracze nie wiedzą o co chodzi dziwiąc się, że na serwerze Only Mirage jest wprowadzona strefa rushu. Gdy na serwerze nie ma żadnego admina ta zasada nie obowiązuje, nikt jej nie przestrzega. Szczerze powiedziawszy, dla mnie ten punkt w regulaminie powinien zniknąć (Rush od 1:30), jak chcą niech raszuja. Tylko częstym zabiegiem jest zostawanie przez TT na respie i czekanie skrót rampy/pałaców. 

 

@Malu

Działamy coś w tym kierunku?

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...