Skocz do zawartości
MemesiO

 zamknięty Var, pluginy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przyszedł czas świąt, wolnego czasu, co z tym idzie gra więcej graczy. Problem polega na tym, że nasz wspaniały serwer nie wytrzymuje tego obciążenia. Gdy na serwerze pojawi się magiczna liczba 15 graczy var momentalnie skacze do ~5, przy obciążeniu 20 graczy jest o wynik już ~15. Przez co gra na staje się niegrywalna. Proponuję usunąć kilka pluginów niech odciążą serwer. Rozumiem, że duża część graczy ustawia sobie skiny, co można zostawić. Tylko po co nam /sklep, /odrodzenie, dodatkowe kosy. Według mnie serwer nie straci na tym za dużo, a być może zyska stabilność. @Malu

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 24.12.2019 o 10:14, Malu napisał:

Temat podeślę aquaxowi, jest sporo serwerów o wiele bardziej obciążonych i jeszcze nie słyszałem aby był problem z varem

To zapraszam na serwer gdy jest około ~15 graczy. Var potrafi skoczyć do 10.

 

@Malu skoro został zniesiony zakaz raszowania, to usuń wiadomość serwerową przypominającą o tej zasadzie. Kwestia kolejna, może jakieś hasła na nicki adminów? Podobno nocami gra gracz o takim samym nicku jak ja. BUMP tematu btw.

@aureox sprawdź daty jednego posta i drugiego oraz przeczytaj końcówkę. Potem dodawaj notatki.

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pousuwałem parę pluginów które były moim zdaniem niepotrzebne
licznik bomby, komenda !konkurs, wojny gangów, lista serwerów - i tak nikt z tego nie korzystał 

no i poza tym, teraz przy wpisywaniu komendy z wykrzyknikiem, nie będzie ona widoczna na czacie jak było do tej pory
wiadomość o raszu CT też już powinna zniknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21 godzin temu, Freezu napisał:

pousuwałem parę pluginów które były moim zdaniem niepotrzebne
licznik bomby, komenda !konkurs, wojny gangów, lista serwerów - i tak nikt z tego nie korzystał 

no i poza tym, teraz przy wpisywaniu komendy z wykrzyknikiem, nie będzie ona widoczna na czacie jak było do tej pory
wiadomość o raszu CT też już powinna zniknąć

Wejdę dzisiaj i zobaczę jak się zachowuje serwer. Ale fakt, były to zbędne pluginy. Jest problem z kosami dającymi bonusy. Gdy posiądzie się wszystkie takowe noże, powinien być łączony bonus. Niestety/stety to nie działa. Moim zdaniem plugin jest zbędny. Zauważyłem jednak fakt, że dużo graczy uwielbia zdobywać kosy. Dałoby się coś zrobić z tym bonusem? @Freezu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...