Skocz do zawartości
Gość

 odrzucone [RFP] Mategros

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Paweł. 
Wiek: 20. 
Staż na forum:
Jestem tutaj od 2016 roku. 
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Miałem tutaj redaktora FP, w 2017 roku i raczej nie było ze mną problemów. 
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8.
Znajomość j.angielskiego [x/10]: 2.
Co nowego wprowadzisz?: Chętnie bym spróbował reaktywacji FP, sam nie wiem dokładnie, lecz nowości z forum. Itp... 
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Jestem dostępny na forum, przez 24h więc, wydaje mi się, że czasu mam wystarczająco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie 

Zapraszasz do wypowiadania się w podaniu przez Sb. Mimo To, że nie ma nikogo kto ruszył by coś na Fp Myślę, że póki co nie zasługujesz na ta posadę bo jedyne miejsce gdzie widzę Cię na Forum to ChatBox

W każdym bądź razie powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, RYBSON napisał:

Zapraszasz do wypowiadania się w podaniu przez Sb.

Nie zapraszam do wypowiadania się w podaniu, tylko napisałem, że zapraszam w wolnej chwili, nie napisałem, że do wypowiedzi. Podanie znikło z ostatnich napisanych tematów na forum, więc chciałem, żeby ludzie zobaczyli, że jakieś podanie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja tam jestem na tak, na fp wieje chu jem i jestem niemalże pewien ze Ty tego nie zmieniasz (obym sie mylil) ale skoro masz zapal do pracy to dlaczego by nie dać Ci szansy upaprac sie tym gownem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...