Skocz do zawartości
_lef

 pozytywne Ban od podszywki

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:  ⓁⒺⒻ
Godzina, data zdarzenia: 25/12/2019 | 12:53
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:513105308
Uzasadnienie: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź  https://multi-head.pl/ aby poznać szczegóły. (2x)

Śmieszny banik. Adminowi się nudziło chiba.

Czekam na demko i minutki. Swoją drogą jeśli pan "paszaBiceps114" ( xDD ) nie nagrał mnie swoim programem i będzie chciał opierać swoje "argumenty" na demku 16TR to te sprawę można od razu uznać za zamkniętą i mnie odbanować. Już poruszałem ten temat na tym forum i jeśli chcecie to z chęcią pokaże wam dlaczego demka 16TR są niemiarodajne. Pozdrawiam.

Edytowane przez _lef
styl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do bana myśle ze był on słuszny wystarczyło mi opbejrzec pare rund po 2 napisalo chyba do mnie z kilka osob na pv ze mam wbic na serwa bo gosciu odpalony jest wiec mysle ze ban był słuszny jesli nie to przepraszam ald według mnie był jak najbardziej słuszny

20191225125351_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


osobiscie bylem przy calej sytuacji, kolega na demku rzuca perfekcyjne nady, wychyla idealnie pozycje prosto na glowe, oraz celownik caly czas trzyma mu sie na glowie i widac ze to nie on celuje ;)

@WaRninG1 sadze ze warning po obejrzeniu demka sam zobaczy oco mi chodzi ;)
 

 

otoz nie jestem administratorem i wiem ze za to moge dostac warna ale co mi tam :)

 

@_lef Pamietaj o nie zasmiecaniu sb tematu dodatkowymi postami, masz do tego obcje edytuj. Pamietaj takze ze troche kultury takze nie zaszkodzi :D a jezeli chodzi o to ze nie wchodzilem na specta zeby zobaczyc czy cos masz, to jest to prawda ale nie zrobilem tego tylko dlatego ze nie kryjesz sie totalnie :D nie widzialem sensu aby marnowac moj czas na cb :D Majac za sb staz ub teamu, opiekuna serwera oraz nie raz bycia administratorem to widzialem kilkunastu takich jak ty :D wiec spokojnie na demko sb poczekasz jak nie pasha to warning ci to rozpisze na poczekaniu :) Milego wieczoru zycze

 

@_lef demko jest dostepne dla kazdego serio nawet sam moglbys sb je tera obejrzec moge ci je podlinkowac jak chcesz. Pisze jak pokemon bo nie ucze sie polskiego bo nie mam potrzeby xD @paszaBiceps114 rozpisz mu juz to i bedzie swiety spokoj bo kolega tylko placze w tym poscie

 

Edytowane przez reyzen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Liżcie sobie dalej otworki. Reyzen nie potrafi grać bez spoglądania na klawiature a próbuje oceniać gre innych nie wchodząc nawet na specta. Jesteś żałosny typie i lepiej żebyśmy sie nie spotkali więcej na serwie bo będziesz uciekał w popłochu. Czekam na demko panie podszywko "pashabiceps114". 
Swoją drogą wysłałeś screen, który nic nie wnosi i zaśmiecasz mi tylko temat ;) 

 

@reyzen Jako, że to mój temat to mam prawo sobie go zaśmiecać a co do screena to nawet admin rozpatrujący przyznał mi rację więc minus dla Ciebie. Btw. Jeśli byłeś członkiem jakiejkolwiek administracji to już wiadomo czemu byłeś a nie jesteś xDDD elo typie naucz sie grać i pisać jak człowiek nie jak pokemon.

@reyzen Dobrze ucisz się już dziecino. Demko jest dostępne w 16TR więc ch**a widziałaś :)

 

18 godzin temu, reyzen napisał:

osobiscie bylem przy calej sytuacji, kolega na demku rzuca perfekcyjne nady, wychyla idealnie pozycje prosto na glowe, oraz celownik caly czas trzyma mu sie na glowie i widac ze to nie on celuje ;)

Jakim demku typie? Jakim chorelnym demku jak ty nic nie masz ani nic nie widziałeś XD. Jaki kolega? Ty masz chyba problem ze znalezieniem takowego w rzeczywistości, że wbijasz komuś  na temat i bajki pociskasz. Nie masz żadnego dowodu a wpierd***** się w czyjąś sprawę. Twój głos jest nieważny gościu i sobie to dobrze zapamiętaj. To,że kiedyś ci się wydawało, że jesteś kimś bo miałeś przez tydzień admina (będziesz płakał, że nie przez tydzień wiem mam to gdzieś) nie daje ci żadnego prawa do oceny innych graczy w kontekście ich ewentualnego banowania. Możesz być równie dobrze multikontem pana pashy o co go nie oskrażam :). Strać sie synek k***a, bo nie mam na Ciebie siły już.  :)

Edytowane przez _lef
ostatnie zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...