Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jakub
Nick: Pervers
Wiek: 16 
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Admin na serwer 3 Maps
Znajomość SM/10: 9 
SteamID: STEAM_0:1:121498225
Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198203262179
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Pervers/145.239.236.193:27220/
Od kiedy grasz na serwerze: Prawie od 2 lat
Ile dziennie grasz na serwerze: 1-2h 
Dlaczego chcesz zostać adminem: Coraz gorzej jest na serwerze - ludzie się obrażaja, cziterzy a admini nie zawsze są 

Edytowane przez PerV3rS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłeś już adminem na naszej sieci, i tylko nadużywałeś swoje władze, mało tego wyzywałeś graczy, mało tego przeszkadzało Ci to, że chodziłem na shifcie i za to dostałem kicka od Ciebie XDDDDD

Trzeba dodać, również to, że byłeś adminem na tym serwerze, a nie potrafisz dać swojego GT...

8 minut temu, PerV3rS napisał:

Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/perv3rs/

Na wielkie NIE.

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+wiek

++/-aktywność

+doświadczenie

+znajomość sm

Czasami @PerV3rS bywa wybuchowy, ale jako admin mam nadzieję że będzie się powstrzymywał i moim zdaniem warto dać mu drugą szansę. Jestem na tak.

Edytowane przez LuP3G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie

-/+ aktywnosc

- wybuchowy 

- ostatnio smiales sie z serwerowni ze dodaja pierwszych lepszych debili na administracje jak mnie i olda dodali, odrazu niespodobalo mi sie twoje nastawienie do nas i czuje ze trudno by nam sie pracowalo razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest oczywiste że jako admin bym hamował się i bym nie obrażał innych. Jeżeli nie spróbujemy pracować razem to się nie dowiemy a może akurat dobrze będzie się współpracowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nah.. Niestety albo stety (bo wykazałeś się) byłeś już adminem na serwerze 3MAPS - skończyło się to jak skończyło. Chłopaki mieli okazję z Tobą tutaj współpracować. :)  Nadużywałeś możliwości jakie posiada admin na serwerze i szukałeś tylko dziury w całym, żeby pokazać swoją wyższość nad innym graczem. Z tego co mi wiadomo, jako admin miałeś parę szans, których jednak nie wykorzystałeś. Napisałeś, że jako admin byś się hamował - tak? Jakoś nie było to widoczne gdy go posiadałeś.  Ostatecznie jestem na NIE.

 

 

xSwirek, ESSA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za dużo kontaktu ze sobą nie mieliśmy wiec nie powinieneś wiedzieć za dużo czy się hamuję czy nie :D. Wydaje mi się ze nadużyłem tylko raz możliwości admina gdy razem z innym adminem się uderzaliśmy i oślepialiśmy ale nikt na serwerze nie pisał że mu to nie pasuje. Ale oczywiście rozumiem Cie każdy może mieć inne zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...