Skocz do zawartości
xSwirek

 pozytywne [CSGO] [BAN - WH] xSwirek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: xSwirek


Godzina, data zdarzenia: 12-31-19 14:15 


Mapa: de_Mirage


STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:125203834 / 185.183.224.252

Uzasadnienie: Zostałem zbanowany przez admina "reyzen" za używanie Wall-Hack'a. Nie wiem na jakiej podstawie, ponieważ nie korzystałem, korzystam i nie będę korzystał z żadnych hacków w counter-strike'u. Proszę o odbanowanie mnie, ponieważ ten ban jest absurdem. Dziękuję, pozdrawiam - najlepszego na nowy rok. :)

 

 

 

xSwirek, ESSA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam gracza @xSwirek owszem ten ban jest absurdalny. Ban jest z mojej winy poniewaz zbanowalem nie tego gracza. Dostalem duzo reportow ze jest cheater na serwerze, gdy wbilem to udalo zbanowac mi sie nie te osobe. Dobrze ze sie odwolales bo dostaniesz ub odrazu bo jakbym sam napisal to moze byc czekal na odpowiedz dluzej :D

@WaRninG1 prosze o odbanowanie gracza oraz dodanie mi punktu ostrzezenia za niedomyslne sprawdzenie bana :) 

Pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego w nowym roku! <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


29 minut temu, reyzen napisał:

Witam gracza @xSwirek owszem ten ban jest absurdalny. Ban jest z mojej winy poniewaz zbanowalem nie tego gracza. Dostalem duzo reportow ze jest cheater na serwerze, gdy wbilem to udalo zbanowac mi sie nie te osobe. Dobrze ze sie odwolales bo dostaniesz ub odrazu bo jakbym sam napisal to moze byc czekal na odpowiedz dluzej :D

@WaRninG1 prosze o odbanowanie gracza oraz dodanie mi punktu ostrzezenia za niedomyslne sprawdzenie bana :) 

Pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego w nowym roku! <3 

Oczywiście, nie czuję urazy i tak szykowałem się już na imprezkę. W sumie to może obejść się bez ostrzeżenia - to dobry admin, a pomyłki się zdarzają.  :)

 

xSwirek, ESSA!

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...