Skocz do zawartości
Fl0w4

 pozytywne Ban za "cheaty"

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:  Ŧl0ω | r4ge
Godzina, data zdarzenia: koło 4:00
Mapa: Only Mirage
STEAM_ID / IP:  STEAM_1:0:524901177
Uzasadnienie: Po zupełnie przypadkowym flicku z ałtomatu dostałem bana // posiadam prime'a ss poniżej:
 

Counter-Strike_ Global Offensive 01.01.2020 04_16_51.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie sprawa jest taka,że pewna osoba miała dostac za obraze,i wyszła z serwera po czym wskoczyles na jego pozycje i dostałes bana..Zaraz Ci to zmienie i możesz wracac na serwerek :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@El Hedshotto  no niestety perm nie jest taki zachęcający do powrotu na serwer... poza tym nikogo nie obrażałem lecz nawet upominałem graczy którzy wyzywali administracje gdy sprawdzałem na ile mam bana to widziałem tam że już ma tamten gracz bana na 30 min ale sie w to nie zagłębiałem... wracając, za co ja dostałem PERMA? cheatów nie mam a fart to nie grzech:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, El Hedshotto napisał:

Ogólnie sprawa jest taka,że pewna osoba miała dostac za obraze,i wyszła z serwera po czym wskoczyles na jego pozycje i dostałes bana..Zaraz Ci to zmienie i możesz wracac na serwerek :D

Za obrazę, też chciałeś dać tamtej osobie perma? Żałosne, widzę, że już masz UB, więc temat zamykam.

@LOLSON @Malu +1 dla admina :D 

T/C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...