Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid
Nick: Depresja = Zyletka
Wiek: Za niedługo 17
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Prawdę mówiąc mam doświadczenie z csa 1.6, kilka miesiecy w grupie UBT, z cs`em go dopiero zaczynam przygodę, 
Znajomość SM/10: 6
SteamID:  STEAM_1:0:200242728
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Assorri/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Depresja %3D Zyletka/145.239.236.193:27220/
Od kiedy grasz na serwerze: Od tygodnia gdzieś
Ile dziennie grasz na serwerze: W weekendy po nawet 4-5h dziennie, w tygodniu myślę, że 2 godziny dziennie dam rade
Dlaczego chcesz zostać adminem: Chciałbym pomóc administracji "ogarniać" serwer, by był ład i porządek.

 

@monthenegro az 9? :O na forum widzialem max 5 z ranga admin 3maps

 

@LuP3G https://prnt.sc/qp7xj4 Gdzie tu masz napisane 14 dni? Chcesz jeszcze mogę na Ciebie złożyć, bo sski mam jak się pięknie wyrażasz do graczy niszcząc reputacje serwera :)

Ojj @LuP3G Czytanie również nie boli :) Jest 1 na NIE i 2 na TAK więc o czym ty mówisz, a największe słowo jest właścicieli i od nich zależy :) Admin powinien dawać przykład innym, a ty tego przykładu niestety nie dajesz 

https://prnt.sc/qp9ayc proszę, masz ssa :)

Słabo widzisz moją "kariere" na 3mapsie bo co? Chce, żeby był porządek na serwerze? Gdyby byli tacy admini jak ty to gracze szybciej by wychodzili niż wchodzili, nie oszukujmy się

Nie chodzi o to czy uraziło czy nie, co sobie pomysli osoba, która niedawno przyszła na serwer i widzi jak admin wyzywa innego gracza (nowy gracz więc nie gadaj, że sie kolegujecie xDD)

 

@PerV3rS W jakim sensie? Po czym to stwierdzasz? Niektórzy walą do mnie różnymi tekstami i potrafię mieć do siebie dystans, lecz nie każdemu na to pozwalam :D

Edytowane przez Depresja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że przy dziewięciu adminach na serwerze jest ład i porządek, dlatego nie widzę sensu wpychania kogoś na siłę w rolę admina :) 

 

@Depresja 5 to dołączyło w ciągu ostatniego miesiąca 

 

@WaRninG1 Ja nigdzie nie daje minusa tylko wyrażam swoją opinie na temat działalności adminów. Patrząc po liczbę cheaterów to zmniejszyła się diametralnie od czasów gdzie adminów było tylko 4, natomiast dzieci bedą zawsze i wszędzie. Opiekunem serwera nie jestem, dlatego on zdecyduje.

Edytowane przez monthenegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@monthenegro Jest 9 adminów to prawda, ale dopóki rekrutacja na tą posadę jest otwarta, to może tam składać podanie każdy, nie decydujesz tylko Opiekun, bądź właściciel serwera, więc nie wiem czemu dajecie mu -wiele adminów, czy coś w tym stylu, ten serwer potrzebuje jak najwięcej adminów, gdyż tam jest dziecinada, albo multum cziterów. Ja swoim skromnym zdaniem jestem na tak, staż posiadasz, aktywność na poziomie, zgłaszałeś cziterów na forum, więc wiesz co jest pięć. Powodzenia! :)

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Depresja na rozpatrzenie podania administracja ma 2 tygodnie , a poza tym masz 1x na nie i 0x na tak + składasz skargi na adminów, a później liczysz, że będą na tak? Oczywiście nic nie sugeruje, ale wiesz jak jest :)

Edytowane przez LuP3G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 7.01.2020 o 22:09, Depresja napisał:

Chcesz jeszcze mogę na Ciebie złożyć, bo sski mam jak się pięknie wyrażasz do graczy niszcząc reputacje serwera :)

Po 1 chyba nikt nie jest takim obrażalskim kidem jak ty żeby brać do siebie wyzwiska z Internetu

Po 2 ja tych graczy znam i lubimy się nawzajem więc nikt się nie obrazi za to

Po 3 w jaki sposób niszczę reputację serwera?

Po 4 nawet nikomu nie zepsułem rozgrywki tym więc ocb?

Po 5 te słowa w żadnej chwili nie były skierowane do ciebie, a jak osoba do której były te słowa poczuła się urażona to niech zgłosi skargę

 

Dnia 7.01.2020 o 22:09, Depresja napisał:

ttps://prnt.sc/qp7xj4 Gdzie tu masz napisane 14 dni?

Z tego screena nic nie wynika, nie widać nawet kto to napisał, z jakiego forum itp. 

 

Dnia 7.01.2020 o 22:09, Depresja napisał:

Chcesz jeszcze mogę na Ciebie złożyć

Kurde kolejna skarga? Coś słabo widzę twoją karierę admina na 3 mapsie :))))))

 

A jeśli już chcesz wiedzieć to twoje podanie będzie na 100% odrzucone bo nie masz nikogo na tak :) naprawdę myślenie nie boli.

Edit.

@Depresja 

Faktycznie mój błąd nie doczytałem, ale masz 1x na nie i 1x na tak więc gdzie ty widzisz drugie na tak? 

Przykro mi bardzo, ale nie musisz grać na tym serwerze na siłę jak ci coś nie pasuje  np. administracja to jest masa innych serwerów nikt cię tu nie trzyma. 

To ss regulaminu byłego opiekuna sprzed 2 lat, nie musi być aktualny...

Każdy admin chce porządku na serwerze...

A jednak jest na odwrót, dużo nowych osób gra na serwerze i często jest pełny :)

Na pewno taka nowa osoba nie wyjdzie z serwera.

Ten gracz już sporo gra na serwerze a ty nawet nie wiesz do kogo to pisałem to skąd twoja teoria, że to nowy gracz?

Edytowane przez LuP3G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...