Skocz do zawartości
Rimsie

 odrzucone Podanie na Admina (Only Mirage)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rimsie
Imię: Adam
Wiek: 17
Doświadczenie: Head Admin na kilku serwerowaniach, 4 lata Adminowania na serwerze FFA.
Dlaczego chcesz być adminem?: Ponieważ gram w godzinach wieczornych-Nocnych a za wielu Adminów wtedy nie ma. Chce pomóc serwerowni w banowaniu cheaterów.
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/Rimsie/
Link do profilu GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Rimsie/145.239.236.193:27230/
SteamID: STEAM_0:0:194704239

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność tygodniowa średnia, tak samo tylko 30 godzin przegranych na naszym serwerze, konto pod podanie, czyli nie znasz regulaminu, ostatnio mnie wyzywałeś, że rushuje, choć rush został wzniesiony.

Jedyny plus u Ciebie to doświadczenie oraz wiek, jestem na nie, spróbuj opanować nerwy na wodzy oraz zapoznaj się z Forum, bo nawet nie przeczytałeś, że wymagania na Admina to pięć postów na forum :) 

Wszystkiego Dobrego! :) 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oprócz niemiłego określenia spoceniec na mnie to jest jeszcze ze gowno bym zrobił bez vipa a to nie prawda :( Jako gracz jestem na nie przez toksycznosc danego użytkownika Pozdrawiam z rodzinką wszystkich czytających ❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak poprzednicy piszą, kultura daje wiele do życzenia, jesteś prowokatorem kłótni. Często obrażasz, jesteś impulsywny. Do tego wszystkiego dochodzi nieznajomość regulaminu, niecałe 30 godzin oraz nie wyrobiona tygodniowa norma. Nie mówiąc o założeniu konta tylko pod podanie. Niestety podanie odrzucam o czym Ci zakomunikowałem na serwerze. Popraw swoją aktywność, zachowanie, odwiedzaj częściej forum i uczestniczyć w życiu serwera. Zapraszam w niedalekiej przyszłości do ponownej próby.

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...