Skocz do zawartości
Gość

 zaakceptowane [RFP] Mategros

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Paweł. 
Wiek: 20. 
Staż na forum: 
Jestem tutaj od 2016 roku. 
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Miałem tutaj redaktora FP, w 2017 roku i raczej nie było ze mną problemów. 
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8.
Znajomość j.angielskiego [x/10]: 2.
Co nowego wprowadzisz?: Chętnie bym spróbował reaktywacji FP, sam nie wiem dokładnie, lecz nowości z forum. Itp... 
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Jestem dostępny na forum,  przeważnie w każdej wolnej chwili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral

Aktywność nawet dobra

Skoro nie wiesz dokładnie co byś wprowadził, to po co składasz podanie?

Staż niby od 2k16 ale aktywny od 2 miesięcy :ricardo:

Wątpię, że rozruszasz FP, ale powodzenia :p

Ps. W końcu dobry czas na napisanie podania, po 2 tygodniach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym mu dała szansę, chłopak się stara, widać, że mu zależy. Jestem za okresem próbnym, bo pewnie ciężko będzie rozruszać tego Naszego fp. :D

+ Wiek, aktywność taka wystarczająca, staż oraz doświadczenie

A zachowanie swoje poprawił co jest chyba zauważalne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie to już nie wiem co mam o Tobie myśleć. Całkiem niedawno pisałeś mi, że mam Ci usunąć premium, zablokować na cb. Teraz faktycznie od pewnego czasu widać zmianę na plus, widać że troszkę się ogarnąłeś i nie zachowujesz się już jak gimbus. 

Jestem nastawiony neutralnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem pisanie podań z miejsca po upływie 2 tyg czy nawet wtedy, gdy to olewałeś nie postawi ciebie w dobrym świetle.
Powinieneś dać sobie jakiś czas dłuższy - taki, w którym nie będziesz spamował tematami i pokażesz siebie z dobrej strony. Możliwe, że powinno to trwać jakiś miesiąc.
Obecnie jestem na NIE, bo twoje podania niestety nie uważam za próbę pokazania zapału do pracy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tym razem napisałeś podanie, po upływie równo dwóch tygodni, więc za to nie możesz zostać po raz kolejny odrzucony. Jak na moje, to skoro nikt się nie pcha do tego by coś w tym podziałać, a skoro Ty masz chęci, to czemu by Ci tym razem nie dać szansy. Piszą, że poprawiłeś zachowanie, ale swojej prowokacji w stosunku do Ciebie nie widzieli. Ja osobiście bym Ci dała szansę, najwyżej się nie sprawdzisz, to "wylecisz", no i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem, osoba która dawniej miała u nas bana na sieci, jak i zarówno na serwerach nie powinna mieć prawa pisać jakichkolwiek podań na rangi funkcyjne. UB może i kupiłeś, rangi nie kupisz. Zdecydowanie NIE, na szczęście to nie ja decyduje ;) 

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wcześniej ban na sieci, UB kupiłeś, ale to nie znaczy, że o wszystkim zapomnieliśmy, niby jesteś na Sieci od 4 lat, ale tak aktywnie może z dwa miesiące, nie mam do Ciebie jakiegokolwiek przekonania, i niestety będę na NIE.

Powodzenia ;) 

/// Po tym co opowiadają użytkownicy na Pw, FB, steam o Tobie to ciężko to zapomnieć, a że jeszcze czitowałeś, gdy miałeś admina, żenada.

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FP leży od ładnych kilku miesięcy. Gdyby nie to odrzucił bym to podanie.

Masz 5 dni próbnych by pokazać nam jakie treści będziesz zamieszczał. 

Jeżeli się sprawdzisz podanie zostanie zaakceptowane i ranga przyznana.

Zgłoś się na pw po odbiór uprawnień do fejsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...