Skocz do zawartości
Marmurkowy320

 zamknięty Administracja łamiąca zasady serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:19.01.2020
Nick Admina/Gracza:QARWIK
Dowód(Ss'y/Demko):brak
Uzasadnienie: Grając na serwerze zostałem zwyzywany , odpowiedziałem czego rezultatem był agresywny administrator qarwik który faworyzowal gracza i zaczal mnie wyzywac i mowic ze mam zamkanc morde a nastepnie zbanowal mnie na serwer permamentie . Nie jest to pierwsza sytuacja gdzie widze ze admin faworyzuje graczy jedni ktorzy nie maja mutacji moga rozmwiac a drudzy nie jest to dla mnie nie pojęte , ponieważ zasady dotycza wszystkich graczy a nie tych ktorych lubi administracja .Zostałem rowniez zaproszony na serwer teamspeak gdzie zastalem 3 ludzi o nickach : grin grin what is your problem, kinderking, lotar2k ktorzy po przezuceniu mnie na swoj kanal zaczeli mnie wyzywac kiedy ja chcialem wyjasnic sprawe .
Świadkowie: lotar2k , qarwik , orzech, WP ME Ryzu, Kisu , KACZOR DONALD

link do demka : http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20200118-233707-1227228725-am_snow_cbg_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem.zip

Edytowane przez Marmurkowy320
znalazlem dowody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta ale gdy was przeżuciłem na kanał to zaczeliście pierdolic w kółko to samo i wyzywać nam rodziców także pozdro hahahha, jak chcecie się wyżyć to źle trafiliście 

 

A tak wsm to po 

1: sami wyzywaliscie 2 adm i ludzi na serverze 

2: bana dostales za obrazanie calego serva :D

Edytowane przez QARV!K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@ QARV!K ranga zabrana, @Lotar2K +1 w dziale. 
Przypominam, że ts nie jest powiązany z serwerem a szczególnie obcy ts który reklamowałeś na serwerze. Brak kultury z obu stron. To nie jest poziom naszej sieci. Napinaczy nam nie potrzeba :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...