Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: GazownikVEVO
Imię: Janek
Wiek: 19
Doświadczenie: Byłem adminem na kilkunastu serwerach innych sieci w przeciągu 3 ostatnich lat.
Dlaczego chcesz być adminem?: Często przebywam na serwerze i widzę nie tylko cheaterów, ale także niestosowne zachowania niektórych graczy jak na przykład obrażanie się nawzajem, perfidnie widoczne podawanie sobie informacji ze znajomym na TS3 bądź innym komunikatorze.
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/ballas312/
Link do profilu GameTracker: https://www.gametracker.com/player/GazownikVEVO/145.239.236.193:27230/
SteamID: STEAM_0:0:152408811

Dodatkowa uwaga: Tak wiem, nie spełniam kryterium odnoszącego się w sprawie posiadania minimalnie 5 postów na forum, lecz nie wiem co mam napisać tak szczerze. Z góry jeżeli to problem to przepraszam za zawracanie głowy.

Oczywiście, jeżeli ktoś ma zastrzeżenia co do mojego zachowania oraz kultury, oczywiście obiecuję poprawę.

Edytowane przez Gazownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+Wiek

+Kultura(chociaż kilka razy dał się ponieść, ale był świadomy tego wszystkiego i żałował swojego zachowania)

+Doświadczenie

+GT

+ Często widuje na serwerze

Dostrzega cheaterów, przyda się pomocną dłoń bo często jest jeden albo dwóch adminów na raz na serwerze a podejrzanych jest kilka. A każda akcja gracza się liczy, nikt nie wie kiedy może opuścić serwer. Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, TikiMaczeq napisał:

+ Wiek

+ Doświadczenie

- Kultura i zachowanie

Jeśli ogarniesz kulturę i nie będziesz denerwował innych osób to jestem na Tak ;v

oczywiście, obiecuję poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osoba która stawia opór ++

Jak piszesz doświadczenie ++

Widuje go na serwerze w godzinach wieczornych, ++

Nie spotkałem sie z brakiem kultury a jak tak to nie przypominam no ale skoro takie występowały to tylko nad tym popracuj

Jestem na tak 

Pozdrawiam rodzinkę czytającego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z zachowaniem u Ciebie różnie, dużo komentujesz gdy zabije Cie VIP. Musisz zrozumieć z czego się utrzymuje sieć. Czym więcej wpłat, tym szybciej się rozwijają serwery, jest na reklame i opłacenie. Pozostaje kwestia postów, jako admin powinieneś zaglądać co najmniej raz dziennie na forum. Chodzi tu o odwołania, skargi graczy, bądź zmiany na serwerze w regulaminie itp. Co do reszty nie mam zarzutów. Witamy w gronie, mam nadzieje, że się wykażesz z jak najlepszej strony.

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...