Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:02-02-20 15:16
Nick Admina/Gracza:VAC(znany jako Psycho)
Dowód(Ss'y/Demko):
Uzasadnienie:Zostałem zbanowany nie słusznie i bez żadnego uzasadnionego mi dowodu. W poniżej załączonym pliku widnieje powód Bana,który brzmi tak(Własny powód). Podkreślając swoją wypowiedź chciałbym dodać,że VAC niejako za mną nie przepada,chociażby dlatego mógł mnie zbanować. Proszę o Wyciągniecie konsekwencji dla tego Admina,albo proszę mu go odebrać,bezpodstawnie rozdaje ludziom bany.

1208512971_Beztytuu.thumb.png.d4b11f10d50a943d733af0ec3a184df1.png
Świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chociażby dla tego za tobą nie przepada bo używasz wspomagaczy , Dostałes Vac'a na poprzednim koncie i masz czelność jeszcze tu grać . To jest jedyny powód tego bana . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, psyHoo napisał:

Chociażby dla tego za tobą nie przepada bo używasz wspomagaczy , Dostałes Vac'a na poprzednim koncie i masz czelność jeszcze tu grać . To jest jedyny powód tego bana . 

To było na Tamtym koncie :) na tym gram czysto. Widzę,że zazdrościsz koleszko moich umiejętności :)

 

I w dodatku masz czelność mówić coś o starym Koncie...Chłopaku to było moje konto, a ja natomiast tobie w Matki nie zaglądam :)

To co piszesz jest za razem śmieszne i głupie

Uważasz,że dobrym powodem jest zbanowane wcześniej konto...Gratuluję!!!

Czyli wychodzi na to,że dostałem bana bezpodstawnie,ty tylko masz argument odnośnie mojego starego,zbanowanego konta,uważam,że ban był nie słuszny

Edytowane przez MAJR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...