Skocz do zawartości
sn v

[ODRZUCONE]banicja przez paranoje admina

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: sn v
Godzina, data zdarzenia: 04.02 kolo 18
Mapa: mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:502529920

Uzasadnienie: gram sobie na chillku na serwerku jakies 2h, normalnie gralem moimi umiejetnosciami i nagle banicja za cheatowanie xd. 
Admin, ktory mnie zbanowal najprawdopodobniej nawet mnie nie spectowal. Nie bylo zadnych skarg od graczy na mnie, ale zabilem admina z dosc sporym ego i cyk banik.

Prosze zobaczyc demo bo to jest hit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak :p 

05:07 Pierwszy zabity przeciwnik jeszcze ujdzie, Ale przy drugim wyglada to na zwykłego Triggera   +

05:51 Perfekcyjne wcelowanie jakby wiedział gdzie jestem ale to takie -/+ 

09:40 Ładnie wyczekał wiec -/+ po czym dosyc szybki strzał na drugiego w pałacach (  Może to inaczej wygladac przez tickrate ;v ) -/+

10:36 Cały czas afczył w pałacach ale po tym jak Konradowsky podszedł ładne wcelowanie na głowie przez sciane i PreFire ++

11:14 Huhuhuhuhu +++++

Noi to chyba tyle :v 

Jeśli myslisz ze Admin nie sprawdza przed banem to sie mylisz :) 

Link: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200204-1801-de_mirage.dem.zip

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam w cs na wszystkich kontach przegrane jakies 4k godzin, i mniej wiecej wiem gdzie moze byc przeciwnik na miragu XD Na dodatek ludzie na tym serwerze w kazdej rundzie robia to samo wiec to jest logiczne ze bede wcelowany w jakies miejsce. A jak szybko reaguje to oznacza ze mam triggerbota?XDD Z twojej rozpiski nie ma ani jedenko punktu gdzie ewidentnie widac ze uzywam cheatow. Pozdrawiam z rodzinka :) A i jeszcze do tego prfire'a to jak widac na demku to w kazdej rundzie uzywalem prefire'a wiec ten punkt to w ogole jest do wyjebania.

 

Edytowane przez sn v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5"01 -B

5'03 +B aimbotowo strasznie

5:40 +B

5:51 +B 

6:00 +B

nie pisze wiecej akcji bo tyle starczy. Jak masz konto 4k godzin to i tak malo jak na gre tak czasowa + lepiej sprzedaj bo szkoda takiego konta banowac :)

ban zostaje , odrzucam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...