Skocz do zawartości
filip2008

 pozytywne UNBAN only mirage

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: 21321323131313132
Godzina, data zdarzenia: 02-05-20 22:13
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:526806659
Uzasadnienie: dostałem bana prawdopodobnie bez sprawdzenia przez admina prawdopodobnie za aima bo niezle heady siadaly z teca na pistoletowce. beka z adminow ktorzy banuja bo sie wkurzaja.

edit: licze na szybkie rozpatrzenie bo fajnie sie u was gra :).

Edytowane przez filip2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najbardziej zauważane jak dla mnie było wh od 18:50 (sytuacja w oknie) oraz od razu po tym dziwny flick przez scianę w głowę Lonely.

19:12 wodzenie celownikiem za modelem przez ścianę (być może przypadek lecz nie wydawało mi się)

Być może jesteś czysty, być może nie,  ale podejrzanie te akcje jak dla mnie wyglądały, plus widząc 7 poziom konta bez żadnych odznak, profil praktycznie nieuzupełniony, i wygląda to na zrobiony na szybko tylko po to, żeby sobie pocheatować to według mnie łatwo można tak pomyśleć nawet po takich akcjach.

Link demo: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200205-2154-de_mirage.dem.zip

 

Edytowane przez Gazownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie tu nic nie ma ciekawego poza rozgrzewka, tam dobre full auto walil i wybijal cos. Dla mnie malo wystarczajace dowody , a w grze jakos tez nie blyszczal . Jesli bedziesz mial Gazownik jakies lepsze materialy to zapraszam ponownie z wina gracza , a poki co odbanowuje . 

Mozesz wracac do gry , pozdrawiam Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...