Skocz do zawartości
Marmurkowy320

 zamknięty Skarga na administracje

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia:16:02:2020 13:51
Nick Admina/Gracza: Vac
Dowód(Ss'y/Demko):http://649.gotv.pro/srv56193/auto0-20200216-133552-399647293-am_mirage_mid_MH-______Multi-Head.pl________Arena_1v1__128TR__1s1k.pl.dem.zip
Uzasadnienie: Administrator gdy inni gracze mnie wyzywali nic z tym nie robil a gdy ja w odpowiedzi zaczynalem gry slowne dostalem bana na 7dni bez zadnego ostrzezenia od admina wgl nie slyszalem zeby admin kogos uspokajal Admin faworyzowal swoich kolegow i na kazde zawolanie przychodzil na serwer
Świadkowie: Orzech Pażjo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem świadkiem administracja właśnie pokazuje w taki sposób traktowanie znajomych w całkiem inny sposób niż normalnych przypadkowych ludzi. A jako admini powinni obu stronnie karać osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja dopowiem tylko tyle, że gracz z nickiem Pablo sam zazwyczaj zaczyna wyzywać po czym jak dostanie bana to jego kolega orzech zaczyna wyzywac admina i po czym szybko wychodzi z serwera.

Taka sytuacja miala miejsce np wczoraj ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za akcje na tym demku przed przyjściem admina Pablo wylatuje na zawsze z serwera. Ban nie podlega odwołaniu czy też wykupieniu. Tyle wyzwisk a sam na koniec wpadłeś na makowca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...