Skocz do zawartości
PaZzi

 zaakceptowane Podanie na administratora

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ✪ paZZI'
Imię: Karol
Wiek: 16
Doświadczenie:  Głównie używałem cs'owych komend, zapewne z pomocą paru osób doświadczonych dam sobie radę. 
Dlaczego chcesz być adminem?:Przez ostatni czas przez serwer przewijało się kilku chaterów, nie mający żadnych uprawnień do szybkiej reakcji pozbawiony byłem na pisanie prośby do jednego z adminów. Pomysł aby zostać adminem narodził się, że Lemon mi zaproponował abym złożył podanie. Chciałbym wam pomóc w pilnowaniu porządku.
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198193672762/
Link do profilu GameTracker: https://www.gametracker.com/player/✪ paZZI'/145.239.236.193:27230
SteamID: STEAM_1:0:116703517

Edytowane przez PaZzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

+Pomocny, dzisiaj 3 razu pisał do mnie że ktoś na odpale lata

+Mikro

+Kultura

+GT w tym tygodniu przegrał już 12h

+Z tego co sam zaobserwowałem to nie nagina regulaminu oraz upomina osoby które go łamią

-posty na forum, ale na pewno nadrobi

Edytowane przez Cytrus8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale ja spiący... Znaczy co.. Eeeeee

Doświadczenie -/+ ale to da się na spokojnie ogarnąc

Wiek + ( Ale ty młody lol )

GT + ( NoLife lol ) 

Kultura -/+ Czasami daje się ponieść emocjom jak w sumie dzisiaj gdzie musiałem go zbanować -.- ale na zwykle jest spokojny

e.. no ta na Tak w sumie ;dd ( różowy jest fajny :v ) 

 

Edytowane przez TikiMaczeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. 

Dość długo się zastanawiałem nad twym losem. Głównie mam na myśli twoje zachowanie. Czasem potrafi Cie ponieść, w sumie jak każdego sam czasem daje się wyprowadzić z równowagi. Pozostaje kwestia dojrzałości, niestety czasem bywa, że admini "młodsi" nie dają rady nosić sztandaru władzy. Tak jak to wspominam wielokrotnie, trzeba pamiętać, że jesteśmy dla graczy nie oni dla nas.  Musisz częściej bywać na forum, odzywać się i pytać, przez wzgląd na twoje doświadczenie słuchać innych adminów. Niech Cie nauczą podstaw, myślę, że twój młody umysł wchłonie szybko wiedzę. Witamy w gronie adminów Only Mirage, mam nadzieje, że chłopaki oraz Ania przywitają Cie w miłej atmosferze. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...