Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:WaRninG1
Imię:Mateusz
Wiek:16
Doświadczenie:Adminek tutaj był 
Dlaczego chcesz być adminem?:Pomagać adminom owego serwera oraz banować graczy utrudniających oraz łamiących regulamin.
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/Trotyl/
Link do profilu GameTracker: https://www.gametracker.com/player/WaRninG1/145.239.236.193:27230/
SteamID: STEAM_1:0:457966692

@Cytrus8 Daj dowody na to jak Cię wyzywałem po sprawdzaniu gracza..

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Jak byłeś adminem to wystarczyło że byłem ark przez 10s to dawałeś mi kick (admin nie może zbanować, kickować innego admina)

2. Na serwerze często ponoszą cię emocję i zaczynasz czepiać się o wszystko

3. Obrażasz mnie kiedy na przykład nie zauważa że ktoś cię niby obrażał, przy tym zapominasz że administrator to nie maszyna

4. Masz czasem podejrzenia co do niektórych osób, dobra mówisz o tym adminowi będącym na serwerze ale jeżeli dany admin nie pójdzie od razu sprawdzać. Jeżeli administrator przestanie sprawdzać wskazaną przez ciebie osobę to zaczynasz obrażać administratora oraz i gracza który cię zabiję.

Jestem na NIE, byłeś kilka razy administratorem ale według mnie nadużywałeś swoich możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NA NIE

- Miałeś swoją drugą szanse nie wykorzystał jej

- kultura na niskim poziomie

+ GT (ale ostatnio zostałeś wyrzucony za słabą aktywność)

+/-  Wiek

 

Edytowane przez Cebulk4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem jak na to patrzeć, obrażasz graczy, wmawiasz adminom, że nie mogą Cie banować. Dostałeś kilka banów za kulturę, jesteś zbyt toksyczny na to stanowisko które aktualnie pełnisz. Piszesz podanie na admina, a w trakcie rozpatrywania rzucasz się po adminach i graczach. Nie wiem czy Ci oleju w głowie brakło ale to co wyprawiasz na serwerze woła o pomste do nieba. Odrzucam oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...