Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

* NOWOŚĆ * Prywatny czat jeden-jeden (jak Facebook)
image.png

• Pola czatu wyświetlane w prawym dolnym rogu pozwalają użytkownikom rozmawiać ze sobą.
  • Wiele rozmów jednocześnie.
  • Załaduj więcej wiadomości przy przewijaniu w górę (lub w dół).
  • Łatwo znaleźć nazwę użytkownika, aby rozpocząć czat.
  • Powiadomienie dźwiękowe o nowej wiadomości.
  • Status użytkownika online.
  • Zminimalizuj i zamknij pola czatu.
  • Obsługuje wprowadzanie tekstu za pomocą emoji, Youtube, URL, URL obrazu
  • Kontrola floodowa.
  • Zezwolenie na edycję / usuwanie wiadomości.
  • W pełni responsywny - dostosuje się do telefonu komórkowego, tabletu i komputera stacjonarnego.

Czat jest dostępny dla wszystkich na okres 2 tygodni! Po tym czasie zostanie on włączony tylko dla użytkowników Premium, Donator, VIP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Z jednej strony dobrze a z 2 lipa że jak tylko dla premium donatorów i vipa chyba że nie dopisałeś tam itd.

To powiadomienie dźwiękowe dobre tylko zależy jaki dźwięk coś w stylu Messenger ?

o i zgłaszanie widomości to coś fajnego może być ^^

O dostęp do telefonów , to lolek już mi swój możesz podać będę codziennie :D

Co do reszty to jestem na tak więc od kiedy by to wystartowało to praktycznie jak nowa appka xD .

Edytowane przez Nemezis ad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jaki sposób będzie działała interakcja między osobą, która dany czat posiada, a osobą, która go nie posiada?

53 minuty temu, LOLSON #ZW napisał:

Czat jest dostępny dla wszystkich na okres 2 tygodni! Po tym czasie zostanie on włączony tylko dla użytkowników Premium, Donator, VIP.

Będę wstanie utworzyć konwersacje, ale ta 2 osoba nie będzie mogła nic odpisać? Czy w ogóle nie będzie ona dostępna do dodania?

@LOLSON #ZW

Bt LOLSON,

Przy próbie wysłania wiadomości zostanie wyświetlony komunikat, że dana osoba nie może odpowiedzieć na daną konwersacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kozacka sprawa, był kiedyś jak dobrze pamiętam taki komunikator tu na forum przed wywaleniem forum kilka lat temu, podobny do FB. Fajna sprawa to była i super że, takie coś wraca. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Fajna sprawa. Oko aż się cieszy że forum się rozwija ^_^ dobra robota szefie! @LOLSON #ZW

Chociaż wiadomo że pieniążki nie idą na karty do fifi i alkohol dla @SoulMind :kappa-ross:

Edytowane przez Rejk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki troche facebuuk he he. Jak dla mnie pomysl bardzo na plus. Czasami tworzenie wiadomosci prywatnej zajmuje zbyt duzo czasu - bo to trzeba wpisac temat wiadomosci i tak dalej. Mi sie podoba, powinno usprawnic troche komunikacje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jest to bardzo fajna sprawa. :D Chociaż prawdę mówiąc dzisiaj jak zobaczyłam tego Chatboxa w dolnym rogu przeglądarki na telefonie to trochę zgłupiałam, ale finalnie wydaje mi się, że bardzo przemyślany, a co więcej szybki sposób na komunikowanie się z innymi użytkownikami. Szkoda, że po 2 tygodniach będzie to dostępne tylko dla osób z poszczególnymi rangami, ale cóż, taka kolej rzeczy. :D Tak jak już ktoś wyżej napomknął, przypomina to z lekka FB. :D Miło się patrzy jak forum idzie do przodu! :) Pozdrawiam. :lama: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a mi sie coś zepsuło, bo chciałem wysłać obrazek i jakiś błąd wyskoczył, teraz nie moge nic nikomu wysłać, Lolsą napraw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogłem wysłać linka regulaminu do aquaxa, bo jest limit znaków, dziwna sprawa, możeby trochę dodać znaków o ile nie przeszkodzi to forum.

Bt LOLSON,

Limit usunięty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna sprawa, ale bugują się emotki, po kilku minutach znikają i zmieniają się w normalną formę (zamiast :D jest : D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dnia dzisiejszego z czatu mogą korzystać takie rangi jak:
Administrator, Opiekun Sieci, Super Admin, Super Moderator, Donator, Super donator, Mega donator, Premium, Miss, Mister, Poeta Miesiąca, VIP, Weteran, System

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...