Skocz do zawartości
Donk

 pozytywne prośba o unbana - legit 2%

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: legit 2%
Godzina, data zdarzenia: 22.38, 17.02.2020
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:89512385
Uzasadnienie: ciężko cokolwiek uzasadnić, dostałem dana za "czitowanie", a oczywiście nie używam żadnych cheatów. Poza tym grałem tam od dłuższego czasu razem z adminami i nikt mi nic nie zarzucał (poza 12 latkami). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban nie z Naszej sieci. Poki co jestes czysty,zapraszam do gry .:) tu w bansie nie ma nic o Twoim banie.

My fail ale odwolanie w 1.6 a nie cs:go:) 

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@JJoker Zapraszam z dowodami na winę gracza. 24h.

Na przyszłość patrz gdzie piszesz odwołanie, czy w GO czy 1.6,bo zawsze może się ktoś pomylić. 

@JJoker Może dasz jakieś demko z rozpiską, słowa to nie dowody ;) 9h na edycję.

2 akcje do tego muszą być trzy spalone, aż dziwie się, że OP wam tego nie tłumaczył..

Nic temat zamykam oglądałem demko i te akcje zwyczajnie czyste.

Oznaczam OP owego serwera @MemesiO

UB.

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na początku obserwowałem cie przez 10 min lecz wyszedłeś i od razu nie spodobało mi się twoje granie. Lecz ponownie wróciłeś na serwer i przeszedłem do obserwowania ciebie miałeś bh choć nie używałeś często, najbardziej nie spodobało mi się twoje strzelanie, celownik najeżdżał ci na przeciwnika po czym zjeżdżał ci na dół i z powrotem na głowę, więc stwierdziłem że nie ma miejsca na tego typu gracza. 

Rozpiska demka: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200217-2132-de_mirage.dem.zip
1.Minuta 19:17 Podejrzane wychylenie na szczura i strzelenie headshota.
2.Minuta 24:05 Czekanie w ladder roomie na gracza z B, jak gracz z B szedł cały czas na shifcie.
 

Edytowane przez JJoker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...