Skocz do zawartości
e1c

 pozytywne fajny program odwolanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:E1c
Godzina, data zdarzenia:2020-02-23 14 cos
Mapa:DE_MIRAGE
STEAM_ID / IP:

STEAM_1:1:528668674


Uzasadnienie:WE ODBANUJ DZIENKI tak na serio to poprosze o przedstawienie mi dowodow w sprawie tego czitowania :P

cos ten tego wiadomo? chcialbym pograc ...

Edytowane przez e1c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na początku napisze ze jak ogladałem tego użytkownika na spect to sposób w jaki zabijał ( Strzelanie w miejsce gdzie przeciwnik był 0.5 sekundy przed i zabijanie skojarzyło mi sie z pewnym cheatem którego nazwy nie pamietam, nie wiem czy to widac na demku czy nie ) 

14:38 Patrzy sie na początku na prawo żeby zobczyc czy ktos jest  i idealnie sie wcelowuje jakby wiedział ale takie -/+

17:58 idealnie sie wcelowuje caly czas w glowe mimo tego ze Kusio sie ruszał a drugi head mógłbyc poprostu fartem + 

19:30 wie że typo jest w pałacach i wychyla powoli natomiast po zabójstwie poprostu idzie na szybko jakby wiedział ze nikogo juz nie ma -/+

19:47 no tak dziwnei to zagrał, wcelowywał sie w kusio ale nie wychylał wiec wcelował sie w rampe gdzie biegł typ po czym zaczał strzelac sie z kusiem i z jakiegos dziwnego powodu celownik przeskoczyl mu na rampe strzelając heada odrazu -/+++

21:00 Wiedział ze jest 2 nie mam pojecia z jakiego powodu -/++

21:12 ooo i wkoncu cos fajnegooooo, Strzela a celownik mu przeskakuje idealnie na głowe typa w apartach :3 +++

22:58 wcelowuje sie na daleko ale jak widzi że typo juz podchodzi natychmiastowo podnosi celownik i widzimy dosyc szybki czas reakcji :PP -/++

23:06 dosc... Dziwny strzał ale mógłbyc fart -/+

23:17 mówi ze jest pod drewnem a nastepnie idealnie sie wcelowuje przez ścianę z kanapki +

23:29 pusciłem to sobie w slow motion i momentalnie gdy strzelił to zastopowałem i gdyby nie sciana to typo by dostał może i w głowe, typo ma niezłe flicki ;x -/++++

24:29 nie wiem czemu ale wydaje mi sie jakby aim bot mu poleciał prosto na głowe przeciwnika po tym gdy nie trafił te kilka razy ;x zawsze jest to dla mnie podejrzane -/+

25:15 Ekhem ekhem ++

26:33 Tutaj Tylko zgaduje bo nie wiem czy drużyna widziała 2 na midzie czy poprostu wiedział ze jest tam 2 i sie ładnie wcelował wiec -/+

27:07 tak samo jak w poprzednim, nie wiem czy na radarze mu sie pokazało gdzie jest ich 2 ale bardzo dobrze wiedział gdzie oboje są ;x -/+ 

29:49 mógł zgadywać albo mógł wiedziec kto wie -/+

 

 

 

40:24 to dodam ponieważ tutaj mi użytkownik pisze ze gada z E1c i sie przyznaje ze ma cheaty ( gadam z nim jeszcze na nastepnej mapie o tym i w sumie można wierzyc i nie wierzyc ?/? ) 

Ps: Nie gadaj o tym programie bo jest to dosyć podejrzane, dodatkowo gdy mówiłeś o usunieciu nieba skojarzyło mi sie jak ogladałem jakiegos typa na youtubie co cheatuje i miał czarne niebo i wogóle, wiec... nie polecam o tym mówic :* 

 

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200223-1317-de_mirage.dem.zip

@WaRninG1 Wlasnie zapomniłem i po to wróciłem xDD

 

@Cocona_! @joolz @MARCIN3K @Doman zrobicie wkoncu cos z tym odwolaniem czy nie ;x?

@Doman to sorki za nieporozumienie ;x Bo warning cie oznaczył i tak troche pomyslałem :cc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez TikiMaczeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może dałbyś jakiś link do demka? 

14:38 -B

17:58 -/+B

19:30 -B

19:47 +B

21:00  -B

21:12 +B

22:58  -/+B

23:06 -B

23:17 -B

23:29 +B

 

 

40:24 Słowa to nie czyny -B :D

 @Cocona_! @joolz @MARCIN3K @Doman Zapraszam was :P 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wieczorkiem bede w domu na swoim laptopie, edytuje z rozpiska. 

 

14:38 -b

17:58  -b

19:30 -b

19:47 +/- b

21:00  -b

21:12 +b chyba jako jedyna akcja , ktora spalona . W chuuuu nie naturalne to bylo

22:58  -b

23:06 -b

23:17 -n

23:29 +b ale tylko dlatego ze ta gra jest chora,

Jak dla mnie gosc czysty. Moze znajdzie sie cos innego na niego w miedzyczasie ;)

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...