Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przegrane minimum 50 godzin na serwerze
Sprawny mikrofon /
Kultura osobista, dojrzałość, umiejętność pracy w zespole 
Odpowiedzialność 
Brak ostrzeżeń na koncie forum 
Minimum 16 lat + Mutacja głosowa 
 Aktywność na serwerze 
Przynajmniej 5 postów na forum 
Prywatne konto Steam 
Znajomość Regulaminu 

 

Nick: Pyrek
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Jakieś 7 lat temu prowadziłem ze znajomymi sieć serwerów, adminem na różnych sieciach byłem dziesiątki razy, głównie za czasów 1.6
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8 (lecz na pewno trochę bym musiał sobie przypomnieć)
Staż w CS-sie: coś koło 9 lat myślę
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Nigdy nie lubiłem odpowiadać na te pytanie, no ale jednak trzeba. Więc, często przesiaduję na serwerze jak nie ma nikogo z administracji(godziny południowe), mam dosyć dobry kontakt z graczami jak i administracją, nie stwarzałem nigdy większych problemów, no i chętnie pomagam administracji w polowaniu na cziterów. Nie mam problemu aby pomóc komuś w wybraniu klasy czy też powiedzeniu jak ona działa. Chciałbym wnieść coś dla dobra tego serwera oraz pomóc jeszcze bardziej administracji w doskonaleniu go.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od dnia, ale potrafi to być z reguły 3h+, najczęściej w godzinach południowych
Kontakt: Steam/forum
Link do GameTracker'a:

 https://www.gametracker.com/player/Pyrek/145.239.19.229:27015/ - obecny nick

https://www.gametracker.com/player/Pyrpyrpyr/145.239.19.229:27015/ - pierwszy nick na którym zawitałem na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...