Skocz do zawartości
kaifashinho

 zamknięty lonely aka adminek

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 25.02.2020
Nick Admina/Gracza: Lonely
Dowód(Ss'y/Demko): https://www116.zippyshare.com/v/P4o16Ghs/file.html

03:37 - koleś wybiega z rampy , dziwnie namierzył celownikiem , potem wychodzi wcelowany 

03:46 - walenie przez boxa do typa , myślał ze jak mu się podświetli na WH to tez trafi xd

04:03 - co to za strzał z uspa?

05:59 - strzelanie znowu w głowę do typa przez scianę ...

10:01 - to mi się nie podoba jak wybiegł , wydaje mi się że wcelowany

10:51 - tu inny przypadek , pozwala innemu zginąć żeby mógł iść na kosy 

12:43 - nic zwykłego , po prostu skan przez boxy idealnie wcelowany

27:47 - dziwnie wcelowany na typa za filarem

36:12 - dziwnie podskoczył i patrzył do dołu bo typ był pod balkonem

 

Uzasadnienie: Mam parę dowodów w których przedstawię używania WH czy czegokolwiek przez adminka

1. Darmowe konto , chyba nie muszę mówić co na darmowym koncie się robi

2. Dziwne zagrania , pewne info

Być może admin nic nie ma , dostaje po prostu info od kogoś z enemy i to wykorzystuje ale demko chętnie mu rozpisze 
Świadkowie: - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mmmm tez chce popatrzeć dajcie mi chwilke <3 


03:37 Celowalem tam bo myslalem ze ktoś jest na rampie a to ze celownik poszedł na głowe celownika to dlatego ze przerzucalem calownikiem bo nie wiedzialem czy jest na gorze czy na dole :> A prefire dlatego ze wiedzialem ze tam jest bo go widziałem :> 


4:03 Co to za strzał z uspa? strzał idealnie na prawo od wejscia na pałace a to ze tam był typo to nie moja wina :> 


05:59 xDD?? widziałem ze tam jest to w niego strzelałem a zawsze próbuje trafic w głowe :> 


10:01 wcelowany? poprostu podbieglem mida a jak stał tam koles to sie wcelowałem xD


10:51 A to dlatego ze chcialem sie z lemonem pobawic :> 


12:43 zawsze jak patrze boxy to trzymam celownik na srodku i flickuje do prawa albo do lewa a tutaj flickoalem do lewej wiec nawet nie strzelalem w tego po srodku ( nie moja wina ze tam stał :PP ) 


27:47 to nawet nie jest podejrzane xD 


36:12 to nie moja wina ze go zauwazylem xD A dotego jakbym miał wh to bym raczej wczesniej wyciagnał zeusa a nie w miedzyczasie :> 

Jedziesz dalej <3 

@kaifashinho Jest skarga na mnie a ja mam sie nie bronić? Typie jakby cie Policja chciała zamknąć za cos co nie zrobiłes to bys sie nie bronił XDD?
 

Edytowane przez TikiMaczeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


42 minuty temu, TikiMaczeq napisał:

Mmmm tez chce popatrzeć dajcie mi chwilke <3 


03:37 Celowalem tam bo myslalem ze ktoś jest na rampie a to ze celownik poszedł na głowe celownika to dlatego ze przerzucalem calownikiem bo nie wiedzialem czy jest na gorze czy na dole :> A prefire dlatego ze wiedzialem ze tam jest bo go widziałem :> 


4:03 Co to za strzał z uspa? strzał idealnie na prawo od wejscia na pałace a to ze tam był typo to nie moja wina :> 


05:59 xDD?? widziałem ze tam jest to w niego strzelałem a zawsze próbuje trafic w głowe :> 


10:01 wcelowany? poprostu podbieglem mida a jak stał tam koles to sie wcelowałem xD


10:51 A to dlatego ze chcialem sie z lemonem pobawic :> 


12:43 zawsze jak patrze boxy to trzymam celownik na srodku i flickuje do prawa albo do lewa a tutaj flickoalem do lewej wiec nawet nie strzelalem w tego po srodku ( nie moja wina ze tam stał :PP ) 


27:47 to nawet nie jest podejrzane xD 


36:12 to nie moja wina ze go zauwazylem xD A dotego jakbym miał wh to bym raczej wczesniej wyciagnał zeusa a nie w miedzyczasie :> 

Jedziesz dalej <3 
 

najmniej sie powinnienes w tym temacie wypowiadac , bylo duzo akcji z kiedys ale tego nie zglaszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


59 minut temu, Gazownik napisał:

Według mnie w tych akcjach nie było ani trochę podejrzeń o wh, poza tym, nie wydaje mi się, żeby administrator był skłonny do cheatowania XD

dużo takich było co odpaleni latali po dostaniu admina bo przecież to admin i kto by pomyslal xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...