Skocz do zawartości
Jagla

Vote

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka chciałbym zaproponować taki plan co do serwera. Z racji tej ze dosyć sporo osób mówi ze zagrałoby sobie coś innego inna mapkę. To może dałoby sie wgrać votemap. Miałoby to działać tak że mamy te nasze standardowe 2 mapy ale jeśli większa ilość graczy byłaby za zmiana mapki na jakoś inna to za pomocą konsoli i komendy votemap mogliby wybrać sobie jaka chcą powiedzmy z pośród 5 mapek. Dodać coś takiego na miesiąc jakby się to sprawdziło to zostawić jak nie to usunąć co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral. Ogólnie to nie jest zły pomysł ale zauważmy że jest jeszcze sporo innych serwerów takich jak np: FFA i jeśli ktoś zechciałby zagrać inną mapkę niż DD2/INF zawsze może zmienić serwer :P a później wrócić na "nasz". :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wandi ostatnimi czasy strasznie działasz mi na nerwy. Nic ci się nie podoba masz ze wszystkim problemy. Wiem ze są inne serwery typu ffa tylko mi chodzi o to ze gracze może chcieliby sobie zagrać inna mapkę w swoim gronie takim jak jest u nas na serwie. I to by zależało tylko j wyłącznie od nich czy chcą inna mapę czy nie bo to oni musieliby w konsoli wpisać numerek mapy która by chcieli grać. To nie jest tak ze co 25 min inna mapa. Mapy zmieniane by były tylko na dd2/inferno. A jeśli byłaby większą ilość graczy którzy chcieliby zagrać coś innego to piszą votemap i tyle. Jeśli wam się nie podoba pomysł uważacie że nie wypali to temat to zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma sensu, gdyż, iż, ponieważ jest 20 innych serwerów na naszej sieci gdzie można zagrać inną mape niż dd2/inf. I nie raz było tak, że można było zbanowac kogoś przez votemap(gdy nie było admina)ktoś czitował, było 8 osób z czego 3 wpisywały w konsoli komende, a połowa nie umiała, a druga połowa nie chciała, Tak samo tutaj bedzie, myślisz, że z 30 osób wpisze przyajmniej 15 osób taka komende ? Wiekszosc nie bedzie potrafiła tego zrobić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wandi ostatnimi czasy strasznie działasz mi na nerwy. Nic ci się nie podoba masz ze wszystkim problemy ???????

 

To jest serwer DD2/INF a nie FFA więc nie rozumiem Twojego zdenerwowania, a swoją drogą jak to nic mi si nie podoba ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za. Serwerow jest duzo to sie zgadza lecz jest tu kwestia tego typu ze kazdy z kazdym jest w jakis sposob zwiazany ,wiekszosc graczy siebie zna i chyba nie chcialo by isc na inny serwer i od nowa budowac ranka i "reputacje" to jest chyba taka zasadnicza kwestia ;) wiec fajnie by bylo pokarac innych na tym samym serwie lecz w innych okolicznosciach (mapie)

 

Votemap przez plugin w amx ;) fajnie by bylo przetestowac ten pomysl

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer powstał z myślą o mapach de_dust2 oraz de_inferno i tak pozostanie. Poza tym więcej pluginów, więcej map = pogłębimy problem z lagami.

 

Konsultowałem pomysł z Aquaxem i przynajmniej póki co nie ma opcji na dodatkową mapę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...