Skocz do zawartości
NEMS

[ODRZUCONE]ub only mirage go mod

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: NEMS+
Godzina, data zdarzenia:

03-12-20 15:54

 
Mapa: de_Mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:522607400
Uzasadnienie: no nabilem dosc duzo killi po czym dostalem bana od memesia po raz 2 za ten sam powod czyli cheaty, no ja od siebie moge powiedziec ze nic nie mam i tyle, zapraszam do dyskusji eluwina

 

w poprzednim temacie rejk podal ze konto "fan nems+" jest moje, lecz jest w bledzie, gdyz to nie jest moje konto, jestem online caly czas na moim koncie steam, a to jest jakis losowy gosc, na totalnie innym ip niz moje, a ty gadasz, ze to moje konto XDDDDD niezly ub team

 
dodam ze w csa nie gralem od momentu bana na serwerze wiec.. XD
Edytowane przez NEMS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ej bo to byłem ja ustawiłem sobie jego nick dla beki i dostałe k***a bana fajna ta wasz administracja że nawet przed banem nie zobaczą ip konto i skąd jest dane ip pozdrawiam tą administrację XD
image.thumb.png.650c14a4fd6e77bb615af7022c14c014.pngimageproxy.php?img=&key=64267bfde433b4a7

Zobacz to że ktoś da taki sam nick awatar to nie znaczy to że jest to ta sama osoba 


Gazownik ale co ty mi x dajesz człowieku ustawiłem sobie nick mojego przyjaciela bo chciałem sprawdzić jak administracja zareaguje na to i się okazało że patrzycie tylko na nick jak być sprawdził ip to byś zobaczył że jest zupełnie inne koleś serio myślisz że nems miał by tyle konto serio ludzie co jest z wami nie tak? xD

 

Edytowane przez kropaXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Głupie tłumaczenie, to, że zaczniesz pisać tu z innego konta, nie znaczy, że każdy Ci uwierzy. Pozatym kto normalny sobie ustawia nick kolegi, który dostał bana tylko po to, żeby zobaczyć reakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


koleś jak mam ci udowodnić że ja to kropaXD? 

chcesz to dodaj mnie do znaj mam teraz ten nick możemy na pv popisać aby nie robić spamu tutaj 

Edytowane przez kropaXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, kropaXD napisał:

koleś jak mam ci udowodnić że ja to kropaXD? 

chcesz to dodaj mnie do znaj mam teraz ten nick możemy na pv popisać aby nie robić spamu tutaj 

nic nie musisz udowadniać, nie mam zamiaru Cię dodawać do znajomych, szczerze to sprawa memesia, chociaż też trochę moja, bo zbanowałem Cię na drugim koncie

Edytowane przez Gazownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, kropaXD napisał:

jak na 2 koleś k***a mogę ci ss pokazać jak z nim pisałem że sobie usawię taki nick jak on 

 

Twoje tłumaczenia są tak szczerze zbędne plus takie coś każdy potrafi zrobić żeby pisać z dwóch kont.

 

Widziałem wiele przypadków desperackich prób dostania ub więc to co ty piszesz jest dla mnie typowym działaniem

Edytowane przez Gazownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no i co tam masno nii gazownik szczere tlumaczenie

 

zreszta mozecie zobaczyc ip ze to nie jest ta sama osoba ( w sensie ja i kropa bo ten "fan nems" to dalej nie wiem kto to XDD )

Edytowane przez NEMS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...