Skocz do zawartości
kropaXD

[ODRZUCONE]ub only mirage go mod

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:NEMS+
Godzina, data zdarzenia:

03-12-20 19:22

Mapa:Mirage
STEAM_ID / IP:

STEAM_1:1:103277368

Uzasadnienie: no grałem sobie normalnie dowiedziałem się że mój kolega dostał drugi raz perma i sobie ustawiłem jego nick aby sprawdzić jak administracja zareaguje. Admin nie sprawdzał ip ani nic zobaczył tylko nick i od razu z bomby dał mi peram bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale zobacz koleś pisaliśmy ze sobą godzinę przed dostaniem bana myślisz że nems by pisał sam ze sobą godzinę przed dostaniem bana o tym że ustaki sobie taki sam nick avatar i skiny ludzie no naprawdę mam wyjebane w tego bana jak nie ten server to inny ale chodzi o sam fakt takiego za przeproszeniem debilizmy i nie potrafienie nawet zobaczyć i porównać ip ludzie szanujmy się 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa Nemsa:

zrozumcie ludzie to że ktoś ma 10lvl i cię ro********a bo jesteś jakimś śmiesznym kałachem to nie znaczy że jest odpalony ludzie na tym poziomie mają pojęcie o grze i potrafią czytać ludzi jak książki i przewidują kto jak się zachowa aby to zrozumieć trzeba zagrać na takim poziomie może wam być ciężko uwierzyć że nems jest czysty ale jak koleś nie dostał bana na faceicie anie nie ma vaca to raczej nie jest odjebany. 

Moja sprawa: 

dostałem bana za to że ustawiłem sobie taki sam nick, avatar i skiny jak nems i dowody na to są na screanach które wysyłałem pod zamkniętą sprawą. Ludzie wystarczy sprawdzić jakie mamy ip i dojdziecie do tego że mój komputer jest w szczecinie a nemsa gdzie indziej to nie jest takie trudne wystarczy poświęcić na to max 10 min.

nawet zobacz tutaj masz screana gdzie jest pokazane jak dostałem bana i tam w tle masz pokazane mojego skina do postaci i do kałacha jak wejdziesz w moje eq widzisz że to jest moje konto a nie jego image.thumb.png.01079193e0f8f78b91ba79666b49c3a7.png

Edytowane przez kropaXD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...