Skocz do zawartości
Forsaken

 pozytywne Niesłuszny BAN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Forsaken
Godzina, data zdarzenia: 22:05 14.03.2020
Mapa:De_Mirage
STEAM_ID / IP:  STEAM_0:0:473383339 
Uzasadnienie:Gram sobie na serwerze jakąś trzecią mapę nagle po jakimś czasie na trzeciej mapie grania rozpoznal mnie ze gram na smurf koncie ja zyłem byłem w trakcie rundy on gdy mnie rozpoznał zaczoł mnie wyzywac od jakis pi*d ITD ja go nie wyzywalem do konca rundy mialem w to wywalone ale po tem po rundzie wkurzylem sie i mu tam cos odpisalem i on tez znowu mi cos odpisal ze na liscia jestem czy cos ja mu chyba odpisalem pocwicz ale mniejasza  o to Najlepsze w tym jest to że gdy gracz rozpoznal mnie Wsumie był to EMMEK czy jakos tak zwyzywał mnie ja do końca rundy nic nie odpisałem mu BYŁ ADMIN który wogóle na to nie zareagował ponieważ to był jego KOLEGA Kur*a co to jest za sprawiedliwość gosciu mnie wyzywa a admin mu nawet nie napisze uspokuj sie abo cos bo to jego KOLEGA a jak ja mu pozniej odpisalem DOSTALEM BANA nie obrażajac ale nwm kogo wy wzieliście do administracji że kolegów sie nie banuje.  Admin Banujący Lemon. Macie jeszcze link do demka żebyście nie musieli szukac :) http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200314-2135-de_mirage.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałeś co chwila "leżeć" jak kogoś zabiłeś, obrażałeś innych (nie mam ss) mówiłem ci abyś się uspokoił ale ty dalej. Dostałeś za to bana na 30min

Emek też cię wyzywał ale dostał upomnienie i przestał, jeżeli cię wyzywał na głosowym to było to zgłosić, ja nie byłem w tedy z tobą w team więc nie mogłem tego słyszeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu ty kurde demka nie potrafisz rozpisac czy co sam mam to zrobic ?  I Wogule mi nie zwrociłeś uwagi ani emmkowi że się wyzywamy a PO pierwsze ON ZACZOŁ

Emmek sam zaczol mnie wyzywac ja do konca rundy mu nie odpisalem nic po rundzie dopiero a jak sądzisz że pisałem ciągle leżeć albo kogoś wyzywałem to sie mylisz na serwerze było 2 adminów jeden w TT drugi W CT Jak byłem z tym drugim adminem w CT był jakoś mi nic nie upominał przez te 3 mapy na ktorych grałem. jeszcze chmilu na serwerze sobię z nim rozmawiałem Także noo

Edytowane przez Forsaken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

6. Rozpatrywane są wszystkie bany dłuższe niż 30 minut. Wyjątkiem jest udowodnienie przez gracza nadużywania uprawnień przez admina - w takich przypadkach rozpatrywana jest każda długość bana.

Ban już dawno minął, zamykam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...