Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miłego czytania! ^_^

7420981.3.jpg.1964f71cebda183be710175bfa6b13c5.jpg

High School DxD

Autor: Ichiei Ischibumi

Wydane 9 Marca 2012 roku.

Bohaterowie: Rias Gremory, Issei Hyoudou, Koneko tojo, Akemo Himejima, Kiba.

Issei Hyoudou młody chłopak, który uczęszczał do liceum. Liceum w którym uczył się Issei było, bardzo dużo dziewczyn. Więc postanowił stworzyć harem. Jednak brutalna rzeczywistość szybko bohaterowi przyfasoliła z laczka i poprawiła z kopyta. Żadna z dziewczyn nie jest nim zainteresowana, a tym bardziej czerwono włosa, dziewczyna o imieniu Rias Gremory. Biednemu Isseiowi oraz jego dwóm kolegom pozostaje więc podglądanie rozbierających się koleżanek w szatni i obrywanie po twarzy, gdy rzeczone dziewoje przyłapią ich na gorącym uczynku. Ale w końcu los uśmiechnął się do Issei, ni z pietruszki, dziewczę śliczne jak z jakiegoś obrazka zagaduję do naszego głównego bohatera, żeby się z nią umówił na randke.  Romantyczne spotkanie kończy się nietypowo. Piękna niewiasta zmienia się w upadłego anioła i uśmierca głównego bohatera, kończąc tym samym recenzowane przeze mnie anime. Żartowałem… Issei w agonii wzywa Rias Gremory, która okazuje się diablicą wysokiego rodu. Wskrzesza nieszczęsnego nastolatka – czyniąc go jednocześnie swoim diabelskim sługą. Issei nie martwi się tym, a wręcz przeciwnie cieszy się tym, że został sługą owej niewiasty, moce które dawały mu bycie diabłem mogły pozwolić na stworzenie, swojego haremu. Ale tu przygoda się zaczyna od zera.

Poprawiłem się trochę w pisaniu takich rzeczy heh. 

Pozdrawiam Rejku.

sygnatura.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeczytałem dwa zdania i odechciało mi się dalszej zabawy, popraw te pisownię ziomek bo serio ciężko to przeczytać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm, Małcin, cholipcia, 

1.

3 godziny temu, Rejk napisał:

Liceum w którym uczył się Issei było, bardzo dużo dziewczyn

Przeczytaj sobie to zdanie na spokojnie i sam dojdź do tego czego w nim brakuje.

2. Ogólnie się bardzo cieszę i jest mi miło, że piszesz jakieś recenzje i w ogóle, ale są znowu błędy, które aż rażą mnie w oczy, tzn. zdania nie rozpoczyna się od "Ale", "Więc". 

Ale w końcu los 

Więc postanowił

3.

a tym bardziej czerwono włosa,

"Czerwonowłosa" pisze się łącznie, a także przecinek po tym słowie jest zbędny. :P

4. Po raz kolejny przyczepię się do braku ogonków przy niektórych słówkach: 

żeby się z nią umówił na randke

"randke" powinno mieć ogonek "randkę", czemu czepiam się o takie pierdoły? Dlatego, że chyba jest jakaś różnica w tym czy napiszesz "Idziemy pić wodę", a "Idziemy pić wódę", może głupi przykład, ale taki akurat przyszedł mi do głowy. xD "Polska język trudna język" jak ktoś kiedyś rzekł, ale te ogonki są fajne i nie gryzą! 

5. Poza tym jest sporo powtórzeń słowa tudzież imienia(?) "Issei", mogłeś je ograniczyć i zastąpić słowem "chłopak" czy czymkolwiek innym.:happyface:

Pracuj dalej, a na pewno będzie tylko lepiej! <3 Ps. Nie pisz mi znowu, że się czepiam, daję tylko wskazówki, bo faktycznie tak jak @warniak napisał wyżej po drugim czy trzecim zdaniu odechciewa się tego czytać, oczywiście, jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie na temat j. polskiego, gramatyki etc. W każdym bądź razie plusika zostawiam za wkład i chęci, buziaczki. :wilkel:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

upadły anioł czyli wsm. diabeł(lica) zadaje śmiertelną ranę bohaterowi, ten ostatkiem sił wymawia imię dziewczyny, która mu się najbardziej podoba po czym okazuje się, że też jest diablicą i go wskrzesza :gesslerowa:

pozdrawiam również :cotojest:

th.jpg.14b9edce5da8b78513d1ae8aacd4caec.jpg

Edytowane przez LuckyLoser

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...