Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: EmmeeK
Imię: Dominik
Wiek: 16
Doświadczenie: Duże
Dlaczego chcesz być adminem?: chce być adminem ponieważ zawsze jak jestem i jest cheater to żaden admin nie jest dostępny a jeśli jest to nawet nie odpisze i chce aby mniej było cheaterów ;p
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198875715344/
Link do profilu GameTracker: https://www.gametracker.com/player/.ᴇᴍᴍᴇᴇᴋ' 怒/145.239.236.193:27230/  *miałbym wiecej godzin lecz często zmieniam czcionki w nicku itp każdy moze potwierdzić*
SteamID: STEAM_1:0:457724808

Edytowane przez EmmeeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+Doświadczenie 

+Wiek

+-GT tylko 16h na tym nicku jak podasz jeszcze 1 GT lub 2 gdzie będziesz miał 14 h łącznie to GT na +

+-Kultura często obrażasz innych ale banik cie uspokaja lub mute

Jestem za okresem próbnym jak narazie. Popracujesz nad kultura i GT to jak najbardziej na tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek + 
GT +/-
Kultura tak Oo, jak Ci się ktoś nie spodoba to nie jesteś miły dla tej osoby +/-
Doświadczenie ... "Duże" i tylko tyle ? może rozwiń ? +/-

Powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

Pytałeś się na serwerze o admina, czy bym zaakceptował twoje podanie, powiedziałem że tego nie zrobię. Tak też się staje. Posiadasz 19 banów w sourcebans z tego 14 za kulturę/obraze, do tego dochodzi 13 mute/gag za ten sam powód. Nie potrafisz pohamować języka do puki to się nie zmieni, nie dostaniesz admina na serwerze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...